Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Новогодний сюрприз от Кабмина: предпринимателям – единоналожникам запрещено быть плательщиками НДС
Форумы газеты ЧАСТНЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ > Форумы по частному предпринимательству > Налогообложение > Упрощенная система налогообложения
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133
puzik
www.new-most.info/press-centre/announcements/9721.htm желающие высказать свое мнение могут подойти 20,01, к 11.40(http://www.chp.com.ua/index.php?code=5741&show_all=YESS).
Aлександp1
Постановление №1118 на 99% отменят! Если мы, конечно, хоть чуть-чуть придавим.
Это должно было быть дополнением законов по отделению ФЛ от ЮЛ. Потому и формулировка, не отобрать - а предложить написать заявление, для работы ЕН+НДС только с ЕН+НДС, НДС не нужен.
Не отменили по нескольким причинам:
1) Взять "на арапа" - запугиванием заставить сдать НДС-ки.
2) Проверить боеспособность предпринимателей и налоговых инспекторов (репетиция более серьезных нападений).
3) Отвлечь от других законопроэктов, которые принимаются и готовятся к регистрации.
Отсюда и изменения в письме ГНАУ с разьяснительной работы (вначале) на реакционные действия (сейчас). И налоговые спешат ануллировать - им дали разнарядку по аннулированию НДС у ЧП. Цель - отделить слабых и разделить остальных по категориям. Разделенных легче добивать.
Aлександp1
Тем кто уже сдал, НЕЛЬЗЯ РАССЛАБЛЯТЬСЯ !!! Готовьтесь возвращать всё обратно. Мне в 2005г вернули обратно ЕН в средине квартала. В заявлениях и жалобах писал, что не написал заявление на единый налог, в связи с отмененной нормой бюджета. Перешел в средине месяца на ЕН (правда налог взяли за весь месяц).

А может создать какую небудь религиозную организацию? Назовем "Мур-моны", и в случае чего - кричим о нарушении свободы вероисповидания?
Или мы уже сексуальные меньшинства - те кого "имеет" или страстно хочет поиметь кабмин в извращенной форме?
buliga
сегодня нас двое Костя и Люда тел.353 17 32
Львовна
(Aлександp1 @ Jan 18 2009, 09:50 AM) *
Постановление №1118 на 99% отменят! Если мы, конечно, хоть чуть-чуть придавим.


В подтвержение твоих слов, могу сказать. Что знакомым в налоговой, при сдаче отчета по НДС за декабрь сказали, что можете спокойно работать с НДСом ещё квартал!!! Что значит квартал??? О чём это говорит???
СПД Сергей
(abra @ Jan 18 2009, 12:57 AM) *
НАРОД!!!! НЕ ФЛУДИТЕ!!!
НАДО ДЕЛАТЬ ЧТО-ТО!!!
СПД СЕРГЕЙ - смогут ли юристы из профсоюза помочь нам (в смысле подачи иска в суд). Я так понимаю, что услуги их не бесплатны? Сколько стоят профвзносы? Как быстро и чем могут нам помочь?

Интересно сколько человек отправили письма-обоснования в Раду предпр. при Кабмине
Сахненко Ольге Михайловне факс.2545217

Предлагаю еще раз разослать письма по полит. партиям и т.п. Только уже не одно письмо с разной шапкой, а каждый от себя - со своей личной проблемой.
Предлагаю нужные адреса и телефоны сначала размещать здесь, апотом скидывать в соседнюю подветку "ЕДИНЫЙ НАЛОГ+НДС":

admin@katerynchuk.com.ua Катеринчук Микола Дмитрович
http://frontzmin.org/message.jsp Яценюк Арсеній Петрович
Liapina.Kseniia@rada.gov.ua Ляпина Ксенія Михайлівна
http://www.kuzhel.com/index.php?p_id=115 Кужель Олександра Володимирівна
ed@uspp.org.ua Департамент з питань економічної політики УСПП Кунченко Максим Олегович
inna@inna.com.ua Богословская Инна Германовна
info@narodna.org.ua Литвин Владимир Михайлович
Teriokhin.Serhii@rada.gov.ua Терёхин Сергей Анатольевич
ref_ord@i.com.ua Пинзеник Виктор Михайлович
Медвежонок обещала помочь с образцами исков

Я попытался пересчитать сколько нас, систематизировать кто - откуда. Попросил скинуть координаты. Знаете сколько писем пришло? 0
О какой акции протеста может идти речь, если мы даже не знаем сколько нас будет?
Кто-то знает во сколько будет заседани КМУ?
Нас продолжат торбить в понедельник, а с 20-го будет вообще - капец.


Насчет профсоюза. Я выше давал к кому обращаться. Я еще раз подчеркиваю. Впечатление произвело очень благоприятное. Они оказывают постояную в т.ч. и юридическую поддержку своим членам. Помогаю грамотно составить договора и другие документы в т.ч. расказывают и помогают когда к Вам приходят пожарники, санстанция и т.д. Еще раз дают полную бридическую поддержку.
Теперь дальше они организовывают митинги, акции протеста юридически правильно. Нам ненадо искать где организовать штаб для сбора подписей. Это можно все у них.
Я так понимаю у нас наступают очень серьезные времена. Нас хотят уничтожить как класс. А наши семьи оставить без средств к существованию. Даже если в среду все решиться с постановой №1118 все нормально, то дальше нам уготовлено принятие разных законов против НАС. Нам нужно отработать механизм сопративления, чтоб в следующий раз опять не кричать аяяяй-оеей, что делать кто нам поможет. Я еще раз к ВАМ всем обращаюсь услыште меня и невопите, а идите туда где НАМ всем могут реально помочь и обьеденить.
rsalam
(DWW @ Jan 17 2009, 07:39 PM) *
Бердянск тоже готов!

Интересно кто из бердянска готов?
Alexx
(искандер @ Jan 18 2009, 12:59 AM) *
Браво,браво,браво! ВОТ ОН МОМЕНТ ИСТИНЫ ! Теперь ЮСТАСЫ и АЛЕХ поймут, что ДОКТОР МЕНГЕЛЕ (читай Лекарь) как раз этого и хотел. А он скажет, что БОЛЬШИНСТВО, или ПОДАВЛЯЮЩЕЕ БОЛЬШИНСТВО ДОБРОВОЛЬНО, понимая ситуацию....пошли навстречу и СДАЛИ это долбаное свидетельствоНДС, и не будут больше обворовывать страну. Твои "кенты" не единщики чуть,чуть пожурят, чуть, чуть попьешь водовки (если мужик), ЗАПАХ РЕЗИНЫ выветрится, а зеркало останется с тобой.

А при чем тут Алех? Я че то не пойму!!!
Alexx
(Alexx @ Jan 18 2009, 11:53 AM) *
А при чем тут Алех? Я че то не пойму!!!

К тому же мы не сдавали св-во НДС. Впрочем, почему я должен оправдываться перед Искандером? Я выше этого! Кстати, практически ты что-то сделал? Или только болтать?
litera
Господа и дамы!
Пожалуйста, на этот e-mail: p.luda@list.ru, направьте информацию, кто собираеться в среду быть под КабМин, оставьте координаты и кол-во человек, которое планирует быть вместе с Вами… и, желательно регион. Я попытаюсь систематизировать, и проанализировать, сколько же из Вас идейных, по настоящему активны и не пустотрёпят тут, от безделия.
Если, кол-во людей, будет приличным, может есть смысл выходить с протестом, В противном случае, рассмешим охрану у входа в КабМин.

Пример сообщения: Вася, из Кацапетовки, со мной 5 человек, контактный телефон ……….. ( кто боиться, телефон не обязательно)


На данный момент 2 заявления по 2 человека. Итого: 4 человека.

ДУМАЕМ!!! Чем Вы сдесь, на форуме занимаетесь? Не словесным ли ананизмом?
drog
(elen maman @ Jan 17 2009, 08:10 PM) *
А вот ТЕПЕРЬ и начинается САМОЕ интересное!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
В суд!!!!! Н Е М Е Д Л Е Н Н О!!! mad.gif

Интересно, после решения суда в пользу конкретного СПД (хоть одного), они сами отменят своё бредовое №1118 или нужна будет МАССОВАЯ положительная практика в судах?! rolleyes.gif

Немного истории!
В 2005 г. ГНАУ было издано письмо , так называемое разъяснение ( подписал письмо г-н Лекарь),которое в корне изменило норму ЗАКОНА «О налоге с доходов физических лиц» № 889 от 22.05.2003 г.!!!, о возврате налога на физических лиц. т.н. налогового кредита ( на обучение и .т.п), в письме подменялись понятия о облагаемом налоге и чистом доходе, короче игра слов. По письму подписанному г-н Лекарем налоговый кредит уменьшался у всех кто подал в том году декларации о доходе, а у некоторых вышло так что они стали должны государству, полный абсурд. В налоговой тогда , в приватных разговорах, налоговики говорили о незаконности данного письма, но выполнили его в полном объеме, несмотря на то что оно было незаконно.
Налоговики так же обзвонили всех кому надо было переписать декларацию, для уменьшения налогового кредита, и люди пришли и переписали, а у кого выходило что они «должны» государству так те просто уничтожили свои декларации.
Я в 2005 году подал на налоговую в суд и выиграл, суд правда тянулся очень долго, около года.
Предлагал своим знакомым поступить так же, но никто не хотел с связываться с налоговой.
Сейчас повторяется та же ситуация, если в 2005 г. пострадали миллионы людей от незаконных действий ГНАУ и это прошло безнаказанно для чиновников, так что для них какие то пару тысяч.
Я так же не сдал свидетельство плательщика НДС, пусть аннулируют, буду подавать в суд в таком случае.
Но без поддержки политических партий и общественных организаций мы проиграем.
P.S. Порядок о налоговом кредите, выписанный в письме г-на Лекаря действует и сейчас.
yurr808
Прошу всех обратить внимание постанову 1118 отменят, даже если ей придумают какое-то обоснование в этой ветке форума указаны способы это обойти. Посмотрите на законопроект №3518, его же не отклонили! Его просто не внесли в порядок дня, потому что спешили праздновать Новый год! Не хватило 20 голосов! Они к нему все равно вернуться! И если его примут, то предприятия не захотят работать с ЕН будь ты плательщиком НДС или не плательщиком! И судиться будет не с кем! А так как они рассматривают законы - то они его примут за 5 минут! Надо каким-то образом выходить на депутатов! За внесение голосовали БЮТ (к ним обращаться бесполезно), блок Литвина и часть НУ. Надо составить грамотное письмо, обращение я не знаю что - но хотя бы чтобы обратили внимание!
litera
Была просьба, разослать по следующим адресам личные письма, обращения, по поводу указа 1118, законопроекта 3518 и законопроекта о едином налоге. Просьба, письма пишите не под копирку, а с кратким описанием, Вашей, личной проблемы. И, не забудьте обосновать, Ваши потери, и потери для государства от этих законопроектов.

admin@katerynchuk.com.ua Катеринчук Микола Дмитрович
http://frontzmin.org/message.jsp Яценюк Арсеній Петрович
Liapina.Kseniia@rada.gov.ua Ляпина Ксенія Михайлівна
http://www.kuzhel.com/index.php?p_id=115 Кужель Олександра Володимирівна
ed@uspp.org.ua Департамент з питань економічної політики УСПП Кунченко Максим Олегович
inna@inna.com.ua Богословская Инна Германовна
info@narodna.org.ua Литвин Владимир Михайлович
Teriokhin.Serhii@rada.gov.ua Терёхин Сергей Анатольевич
ref_ord@i.com.ua Пинзеник Виктор Михайлович
О нашей проблеме, никто не знает.
Окажите, хотя бы пассивную помощь своему маленькому бизнесу, и будущему своей семьи. Напишите, хотя бы письма, а не болтайте.

КТО РАЗОСЛАЛ ПИСЬМА, ПОЖАЛУЙСТА, ОТПИШИТЕСЬ НА p.luda@list.ru ,,,,, ЧТО БЫ МЫ МОГЛИ ОСОЗНАТЬ НАСКОЛЬКО НАШИ ДЕЙСТВИЯ ЗАМЕТНЫ,
БЛАГОДАРЮ!
Андрей Васильевич
Письма в произвольной форме писать? Или есть какие-то шаблоны?
В Киеве не смогу присутсвовать в среду,т.к. со следующей недели начинается сессия((( Если в Запорожье будут какие-то подобное акции-то обязательно приму участие.
СПД Сергей
[quote name='ТАЮ' date='Jan 18 2009, 03:43 AM' post='12613']
Стосовно постанови №1118

та пункту 11.42 (цитата)
« 11.42. Установити, що коли фізична особа - суб'єкт підприємницької діяльності одночасно зареєстрована платником податку на додану вартість і є платником єдиного податку за спрощеною системою оподаткування, обліку та звітності, на неї поширюється порядок нарахування та сплати податку на додану вартість відповідно до цього Закону.»
(кінець цитати)

Молодчага !!!!

Народ читай Закон об НДС и удивляйся нам статья 11.42 разрешает быть ЕН+НДС. Любой суд на нашей стороне 1000%

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main...168%2F97-%E2%F0

Пишите письма в налоговую со сылкой на статью 11.42 закона об НДС. Вам по закону не имеют права отказать.
litera
(Андрей Васильевич @ Jan 18 2009, 11:50 AM) *
Письма в произвольной форме писать? Или есть какие-то шаблоны?
В Киеве не смогу присутсвовать в среду,т.к. со следующей недели начинается сессия((( Если в Запорожье будут какие-то подобное акции-то обязательно приму участие.



Письма в произвольной форме, с сылкой на законы (по возможности)
В начале форума (стр.20-25) были представленны приблизительные абразцы писем.

Не ленитесь, делайте хоть что то, для себя же.
Давльше, нам было обещено, будет ещё хуже, для малого бизнеса.
УЧИМСЯ СОПРОТИВЛЯТЬСЯ И НЕ БЫТЬ БЫДЛОМ, как нас считают властьимущие.
ТАЮ
меня уже зае.... эти политики,нет им веры...

(ТАЮ @ Jan 18 2009, 03:43 AM) *
Стосовно постанови №1118

Вельмишановний пане Начальник Податкової Інспекції,

звертаю Вашу увагу на те, що постанови Кабінету Міністрів України є актами цивільного законодавства, і, згідно п.4 статті 5 Цивільного колексу України (цитата) «Якщо постанова Кабінету Міністрів України суперечить положенням цього Кодексу або іншому закону, застосовуються відповідні положення цього Кодексу або іншого закону».(кінець цитати)

Вважаю, що постаноа №1118 КМ України суперечить пунктам 2.1 та 2.2 статті 2 Закону України «Про податок на додану вартість» (цитата)

« Стаття 2. Платники податку

Платником податку є:

2.1. Будь-яка особа, яка:
а) здійснює або планує здійснювати господарську діяльність та реєструється за своїм добровільним рішенням як платник цього податку;
б) підлягає обов'язковій реєстрації як платник цього податку;
в) імпортує товари (супутні послуги) в обсягах, що підлягають оподаткуванню цим податком згідно з нормами цієї статті.

2.2. Будь-яка особа, яка за своїм добровільним рішенням зареєструвалася платником податку.»
(кінець цитати)

та пункту 11.42 (цитата)
« 11.42. Установити, що коли фізична особа - суб'єкт підприємницької діяльності одночасно зареєстрована платником податку на додану вартість і є платником єдиного податку за спрощеною системою оподаткування, обліку та звітності, на неї поширюється порядок нарахування та сплати податку на додану вартість відповідно до цього Закону.»
(кінець цитати)

і не є обов`язковою до виконання.[b]

До того ж формулювання «... повинні подати до відповідного органу державної податкової служби заяву...» заперечує загальним положенням Конституції України та п.1.4 статті 3 Цивільного кодексу України (цитата)
« Стаття 3. Загальні засади цивільного законодавства
1. Загальними засадами цивільного законодавства є:
4)свобода підприємницької діяльності, яка не заборонена законом»
(кінець цитати)

З повагою, Дата. Підпис
Письмо в ГНИ ,думаю поможет ком образом.

......повторяюсь....
litera
(ТАЮ @ Jan 18 2009, 12:07 PM) *
меня уже зае.... эти политики,нет им веры...



Они всех зае... но, сложа руки, мы точно ничего не сделаем....
Может, всё же попробуем.
Не создав хоть небольшого резонанса, мы и суды не выиграем... и позволим тр... себя и далее.
ТАЮ
а мы что делаем по Вашему litera?
litera
(ТАЮ @ Jan 18 2009, 12:29 PM) *
а мы что делаем по Вашему litera?


Разговоры разговариваем, в большенстве своём....
ТАЮ
...я так не думаю...тут ребята больше Нас Вами пользы принесли...
litera
(ТАЮ @ Jan 18 2009, 12:42 PM) *
...я так не думаю...тут ребята больше Нас Вами пользы принесли...



За что, ребятам, было высказанно огромная благодарность.

Я говорю, о большинстве участников форума, которые ждут, что отдельные "ребята", решат проблему, за всех.
yurr808
Шановний ______
Звертаюсь до Вас з приводу законопроекту 3518 “Про оподаткування прибутку підприємств" (щодо виплат з розподіленого прибутку при наявності фінансового посередника). Як зауважено в пояснювальній записці мета цього законопроекту “вирівнювання податкового навантаження по виплатах з розподіленого прибутку при наявності фінансового посередника”. Але насправді прийняття цього Закону не вирівнює податкове навантаження, а доводить податкове навантаження на підприємство до того, що воно унеможливлює роботу підприємства з платниками єдиного податку взагалі. Перехід на загальну систему оподаткування для фізичної особи доволі складний, а з урахуванням невеликого обороту економічно неможливий. Довгострокове співробітництво з підприємствами вимагає укладення угоди з відповідними обов’язками з обох сторін, отримання відповідних ліцензій та дозволів. Прийняття цього закону приведе до розриву договорів, що в свою чергу приведе до фінансових втрат підприємства на загальній системі та фізичної особи на спрощеній системі оподаткування, в разі виникнення штрафних санкцій це приведе до банкрутства фізичної особи-підприємця. Підписання нових угод не можливо взагалі.
Прошу Вас звернути увагу на той факт, що подібний закон вже вводився у 2005 році, та був відмінений через декілька місяців.
Дивує той факт, що в пояснювальній записці вказано, що цей законопроект “не потребує проведення обговорення з громадськістю”. Цей законопроект зачіпає інтереси ні однієї сотні тисяч фізичних осіб підприємців та членів їх родин. Невже тільки цей факт не є доказам того, що він має бути широко обговорений?
Прийняття цього законопроекту призведе до росту безробіття за рахунок підприємців, що збільшить навантаження на бюджет України.
Прошу Вас приділити увагу до цього законопроекту і НЕ голосувати за його прийняття.

З повагою

Завтра разошлю всем депутатам (кроме БЮТ).
СПД Сергей
(yurr808 @ Jan 18 2009, 01:21 PM) *
Шановний ______
Звертаюсь до Вас з приводу законопроекту 3518 “Про оподаткування прибутку підприємств" (щодо виплат з розподіленого прибутку при наявності фінансового посередника). Як зауважено в


Завтра разошлю всем депутатам (кроме БЮТ).

Насколько я понимаю было уже много посланий от нас к различным партиям. Результат ответов ноль. Делайте выводы. Мы им нужны только как лекторат. Реальной поддержки ни кто из них нам не оказал. Хотя все они кричали, что они поддерживают малый бизнес (наверное поддержуют как г-жа Тимошенко?) Делайте выводы.
yurr808
(СПД Сергей @ Jan 18 2009, 01:35 PM) *
Насколько я понимаю было уже много посланий от нас к различным партиям. Результат ответов ноль. Делайте выводы. Мы им нужны только как лекторат. Реальной поддержки ни кто из них нам не оказал. Хотя все они кричали, что они поддерживают малый бизнес (наверное поддержуют как г-жа Тимошенко?) Делайте выводы.


Можно попробовать в секреариат президента с просьбой наложить вето, воспользоваться их искренней ненавистью. Но если примут этот закон, то отмена 1118 ничего не решит. Тогда получается, что все эти действия и разговоры - напрасная трата времени?
Xamazyapiens
Еще один вариант!

Шановні депутати Верховної Ради України!

Цим листом повідомляємо Вам про дії Кабінету Міністрів України та Державної Податкової Адміністрації України щодо прийняття та впровадження Постанови КМУ № 1118 від 20.12.2008 "Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2000 р. N 507" (далі «ПОСТАНОВА 1118»). Ця постанова направлена на знищення малого підприємництва в Україні та підриває авторитет усіх приватних підприємців, що сплачують ПДВ, як надійних ділових партнерів, і при цьому порушує цілий ряд законів та законодавчих актів:
1. Відповідно до п. 2, 4 Указу Президента України від 3 липня 1998 року №727 «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва», ФОП спрощена система оподаткування для суб'єктів малого підприємництва може застосовуватися поряд з діючою системою оподаткування, обліку та звітності, передбаченою законодавством, на вибір суб'єкта малого підприємництва.
2. КМУ у своїй Постанові №1118 фактично вніс зміни до порядку справляння ПДВ з ФОПів. А це суперечить ст. 1 Закону України «Про систему оподаткування», відповідно до якої механізм справляння податків і пільги щодо оподаткування не можуть встановлюватися або змінюватися іншими законами України, крім законів про оподаткування. Зміни і доповнення до законів України про оподаткування стосовно надання пільг, зміни податків, механізму їх сплати вносяться до законів України про оподаткування не пізніше, ніж за шість місяців до початку нового бюджетного року і набирають чинності з початку нового бюджетного року.
3. КМУ було порушено закріплений в ст. 3 Закону України «Про систему оподаткування» такий принцип побудови системи оподаткування, як рівність, недопущення будь-яких проявів податкової дискримінації, тобто забезпечення однакового підходу до суб'єктів господарювання (юридичних і фізичних осіб, включаючи нерезидентів) при визначенні обов'язків щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів). Тим самим КМУ порушив частину 2 статті 19 Конституції України, відповідно до якої органи державної влади зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Ані Конституцією ані будь-яким з чинних законів України не передбачено право КМУ втручатись в державну податкову політику. Відповідно до статті 116 Конституції КМУ лише забезпечує здійснення такої політики, але не більше.
4. КМУ при прийнятті Постанови №1118 було порушено статті 19 та 22 Конституції України. Відповідно до ст. 19 Конституції правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Постанова КМУ про роз’яснення нормативно-правового акта не може бути віднесена до законодавчого акта, вона є роз’яснюючим актом. Більш того, відповідно до статті 22 Конституції при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод. А відповідно до статті 2 Закону України «Про податок на додану вартість» платником ПДВ можу бути будь-яка особа, яка за своїм добровільним рішенням зареєструвалася платником такого податку».
Крім того у Верховній Раді України на розгляді знаходяться ще 2 законопроекти які можуть знищити майже увесь малий бізнес, а саме:
- проект Закону України „Про внесення змін до Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств”
- проект Закону України „Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва”
Прийняття цих законів призведе до того, що клієнти, працюючі на загальній системі оподаткування відмовляться співпрацювати з фізичними особами підприємцями, які сплачують єдиний податок, а перехід на загальну систему оподаткування може стати непосильним податковим тягарем для суб’єкта малого господарювання. Внаслідок цього малий бізнес може взагалі зникнути або перейти в тінь.
Ми вимагаємо:
1. Відмінити, використовуючи повноваження дані вам КОНСТИТУЦІЄЮ і ЗАКОНАМИ УКРІНИ, дії Постанови КМУ № 1118 від 20.12.2008 "Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2000 р. N 507" (далі «ПОСТАНОВА 1118»), посилаючись на яке в своєму роз'яснювальному листі № 288/7/17-0417 від 12.01.2009 «Про надання роз’яснення щодо практичного застосування постанови КМУ від 20.12.08 №1118» ДПА України вказує фізичним особам підприємцям платникам єдиного податку і ПДВ, здати свідоцтво ПДВ.
2. Не допустити прийняття у Верховній Раді України проекту ЗАКОНА УКРАЇНИ Про внесення змін до Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств”.
3. Не допустити прийняття у Верховній Раді України проекту ЗАКОНА УКРАЇНИ Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва у його теперішній редакції
4. Створити проект, або сприяти створенню, ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва», який сприяв би розвитку малого підприємництва в Україні. З подальшим розглядом і прийняттям його у Верховній Раді України. Це повинно внести остаточну ясність з усіх питань фізичних осіб підприємців платників єдиного податку і ПДВ.

_____________ _______________________
Плательщик НДС с 2005
(elen maman @ Jan 17 2009, 10:54 PM) *
НИ В КОЕМ СЛУЧАЕ!!!!

Ждите писем!!!!
Надо грамотно собрать ВСЕ улики!!! rolleyes.gif


Из налоговой пришло письмо в пятницу с уведомлением о том, что вышла Постанова 1118, и с просьбой прийти и принести свидетельство НДС. На конверте почтой написано 16.12.09 принесено уведомление. А об акте ан-ии ничего...
Lilia
Я підрахувало, що втратить держава і зробила певні корективи у розрахунка викладаю тіль, що переробила та доповнила. Приймаю всі пропозиції та корективи. У когось є телефон UBC? Вони здається захищають малий бізнес, чи ні ?

Приватний підприємець, який перебуває на загальній системі та наймає 2-х працівників:
Припустимо, що оборот ПП складає у рік 480000грн. (в тому числі ПДВ 80000грн.). Націнка на товар становить 20% (в період кризи, відбувається жорстка боротьба за покупця, ми не можемо дозволити собі більше 15-20%). Витрати на заробітну плату із всіма відрахуваннями складає 42000грн.
Валовий дохід=480000-80000=400тис.грн.
Вартість реалізовани товарів = 400000/1,20=333тис.грн.
Дохід = 400000-333000-42000=25тис.грн.
Відрахування до ПФ = 25000*33,2% = 8300грн
Чистий дохід =25000-8300=16700грн.
Податок на доходи фіз. осіб = 16700*15%=2505грн.

Чистий прибуток = 16700-2505=14195грн.
Місячний прибуток складатиме 1183грн. Наші бухгалтера, і ті більше отримують.
Виходить, що ПП із свого доходу потрібно віддати = 25000-14195=10805грн. У процентному відношенні – це 43,2%.
На веду приклад. Якщо працівник отримує ЗП 2000грн. і 1000грн. утримати із ЗП, нам здається людина сама запропонує, щоб їй давали ЗП у конверті. То на, що ВИ Шановний КМУ штовхаєте нас. Тільки вийшли із тіні, так на ВАМ.
У країнах Євро Союзу всі знють, якщо податки вищі за 30%, то підприємці ідуть в тінь.
До речі в ЄС знижують податкові навантаження.

Коротко підведемо підсумки, із вище викладеного аналізу:

1. Загальна система оподаткування – це “зашмург” для приватних підприємців, оскільни віддати 43,2% від доходу унеможливлює подальше наше існування. Не витримавши натиску ми всі закриємось. А куди далі? В жодній країні Європи таких утисків не застосовують до ПП.
2. Залишившись без свідоцтва платника ПДВ ми втрачаємо 80% клієнтів. Доводиться звільняти працівників. Відповідно 64000 осіб залишиться без роботи, а члени їх сімей без основного доходу.
3. Прийнявши постанову №3518 приватним підприємцям самим доведеться закритись. А це 32000 осіб.
4. Від цих постанов держава не дорахується 153,6млн. грн. в рік.
4. Розглянувши всі три варіанти, можна зробити висновок, що нас ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ хочуть ЗНИЩИТИ.

У звязку із ситуацією, яка склалась, вважаємо, що потрібно знаходити чіткі конструктивні та компромісні рішення:
1) Відмінити помтанову КМУ №1118;
2) Не допустити прийняття постанови КМУ№3518;
3) Встановити ставку єдиного податку для платників ЄП+ПДВ 400грн, для забезпечення у кризовій ситуації стабільних надходжень. Прийнявши це рішення держава забезпечить надходження до бюджету 307,2 млн. грн. То може краще синиця в руках, ніж жайворонок у небі.
СПД Сергей
(Lilia @ Jan 18 2009, 02:09 PM) *
Я підрахувало, що втратить держава і зробила певні корективи у розрахунка викладаю тіль, що переробила та доповнила. Приймаю всі пропозиції та корективи. У когось є телефон UBC? Вони здається захищають малий бізнес, чи ні ?

У звязку із ситуацією, яка склалась, вважаємо, що потрібно знаходити чіткі конструктивні та компромісні рішення:
1) Відмінити помтанову КМУ №1118;
2) Не допустити прийняття постанови КМУ№3518;
3) Встановити ставку єдиного податку для платників ЄП+ПДВ 400грн, для забезпечення у кризовій ситуації стабільних надходжень. Прийнявши це рішення держава забезпечить надходження до бюджету 307,2 млн. грн. То може краще синиця в руках, ніж жайворонок у небі.


А Вы вкурсе что принят закон "О едином соиальном налоге" и сколько нам прийдется платить еще никто не знает, Так что не спишите я насчет 400 грн
сталкер
а почему 23, а не завтра после сдачи отчета в 14-00
За одно и потреннируемся biggrin.gif ... и люди за пару дней
подтянутся..
ТАЮ
Lilia http://www.chp.com.ua/obshaja.php

по поводу расчетов..
Lilia
(СПД Сергей @ Jan 18 2009, 02:36 PM) *
А Вы вкурсе что принят закон "О едином соиальном налоге" и сколько нам прийдется платить еще никто не знает, Так что не спишите я насчет 400 грн

Добре викину, напишу так:
1.Не допустити прийняття у Верховній Раді України проекту ЗАКОНА УКРАЇНИ Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва у його теперішній редакції
2. Створити проект, або сприяти створенню, ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва», який сприяв би розвитку малого підприємництва в Україні. З подальшим розглядом і прийняттям його у Верховній Раді України. Це повинно внести остаточну ясність з усіх питань фізичних осіб підприємців платників єдиного податку і ПДВ.


Про закон чула, однак не знаю, що він означає. І що взагалі ми будемо платити. Скоро за повітря будуть знімати.
ТАЮ
medvegenok Вы обещали пример иска на ГНИ выложить на расмотрение,готов иск?
medvegenok
Позвольте повториться. Если вам не выдали свидетельство ЕН, направляете письмо в налоговую, примерно такое:
Начальнику ГНИ ... р-на г. ,,,
от СПД ....

Я, СПД..., такого то числа, такого то года подал заявления в ГНИ... р-на г. ... на получение свидетельства ЕН. Согласно п.4 указа Президента от... № "Про спрощену систему...", ГНИ после получения заявления от налогоплательщика должна выдать свидетельство ЕН в течении 10 рабочих дней либо выдать мотивированный отказ.
Мое заявление было зарегисттрировано в ГНИ ... р-на г. ... такого-то чила. После этой даты прошло уже ... дней. Инспектор ГНИ такая-то мотивированно объяснить мне почему мне до сих пор не выдано свидетельство ЕН не смогла. Мотивированного отказа от ГНИ.... мною также не получено.
Исходя из вышеизложенного, прошу Вас разобраться в данной ситуации и выдать мне мое свидетельство о ЕН.

С уважением, СПД...

ОТПРАВЛЯЕТЕ С ОПИСЬЮ И УВЕДОМЛЕНИЕМ.
Согласно Закона Об обращении граждан они не смогут не ответить.
По результатам ответа ГНИ надо действовать дальше.


И еще. Вам не кажется, что вас развели по-поводу расчетов? Просто, чтоб вы чем-то заняты были? У нас есть ассоциация налогоплательщиков, Рада пыдприемцив, и много другого народу, которые в курсе всех экономических выкладок. Один депутатский запрос и у них вся информация в кармане. Ан нет, вас попросили посчитать... А так вы вроде делом занимаетесь, но фактически ничего не решаете?
nikon
сегодня встречался с одним из руководителей местного профсоюза предпринимателей-рыночников.20-го числа в одном из комитетов вр будет заседание по поводу требований рыночников.К тому же будут рассматриваться и другие предложения по законопроектам,которые либо прошли первое чтение,либо будут заслушиваться на следующей сессии.Он готов передать в комитет наши предложения.Я сейчас расписываю для него ситуацию с постановлением(он кое-что слышал,но в самых общих чертах) и нашими требованиями.
Думаю,нужно воспользоваться предложением Николая Еременко. Списывайтесь с ним,может возможно дать интервью по телефону?
21-го буду возле км обязательно.Со мной будут не менее 2-х человек,точнее буду знать завтра к вечеру.
Просьба-помогите придумать лозунг,короткий,но выразительный.Моей фантазии хватает только на:"Геть колгоспні методи з управління економікою!"(слишком длинный)
litera
Наша коллега, предприниматель, которая присутствовала на заседании Комитета предпринимателей при КМУ, и очень осведомленна в законодательстве о налогообложении, просила донести до Вас, своё мнение

16/01/09 в Киеве на территории Госкомпредпринимательства прошло открытое собрание представителей Госкомпредпринимательства (Ващенко К.А.), Общественного совета по делам предпринимательства при КМУ (Продан О.П.), представителей общественных организаций предпринимателей со всей Украины, предпринимателей-плательщиков НДС. На собрание были приглашены представители ГНАУ (откликнулся Лекарь С.И.), представители Минфин (проигнорировали), представители политических партий (проигнорировали).
Обсуждались 2 вопроса: 1. изменения в законодательство по местным налогам; 2. Постановление КМ №1118.
По второму вопросу были приняты решения:
1. Руководство Госкомпредпринимательства и Общественного совета при КМУ в среду на заседании КМУ доведут до сведения премьер-министра Тимошенко Ю.В. жесткие, но пока мирные, требования предпринимателей безусловно отменить Постановление № 1118, как противоречащее действующему законодательству и нарушающее законные права предпринимателей;
2. Просить КМУ в период финансово-экономического кризиса не перекладывать государственные проблемы по наполнению бюджета на плечи субъектов малого предпринимательства;
3. Настойчиво требовать от законодательных органов решать вопрос об упрощенной системе налогообложения комплексно, основательно и с соблюдением всех регламентных процедур.

Что делать!
[size=12]Рекомендации, основанные на логических умозаключениях и бесплатных консультациях с юристами:
1. До урегулирования вопроса с Постановлением №1118 постараться приостановить операции и не выписывать налоговых накладных (опасность не для предпринимателя, а для его покупателей)
2. Ни в коем случае не демонстрировать добровольное принятие решения:
- если приняли решение остаться плательщиком НДС и временно (до урегулирования вопроса) перейти на обычную систему налогообложения, то пишите заявление в ГНИ: "В связи с Постановлением КМУ № 118 временно до урегулирования вопроса вынужден отозвать заявление о применении упрощенной системы налогообложения (или вынужден сдать Свидетельство о ЕН)." Такой текст позволит в дальнейшем доказать вынужденность такого решения и позволит при отмене или приостановлении действия Постановления снова вернуться к ЕН.
- если вы временно готовы пожертвовать статусом плательщика НДС, чтобы сохранить ЕН, то никакой добровольной сдачи Свидетельства НДС!!! Пусть инспектор ГНИ принудительно снимает вас с регистрации плательщиком НДС (Свидетельство остается у вас!!!). При отмене или приостановлении действия Постановления КМУ вас должны будут [/b]автоматически восстановить как плательщика НДС (но только с даты отмены или приостановления Постановления КМУ)

[b]Требуется солидарное решение!


Есть два возможных сценария действий на ближайшую неделю:
ПАССИВНЫЙ - ждем заседания КМУ в среду и надеемся, что Тимошенко Ю.В. услышит "глас народа" и сама отменит свое Постановление.

АКТИВНЫЙ - подаем в окружной суд иск о признании Постановления № 1118 противозаконным, и требуем, чтобы на время судебного разбирательства суд приостановил действие этого Постановления. Решение о приостановлении действия должно быть принято в течение 5 дней с момента принятия судом иска, а решение о противозаконности и отмене может быть принято в течение 2 месяцев. Стоимость такого иска (без услуг юриста) - 85 грн. Бланк (шаблон) иска у меня есть, но нужна помощь в составлении текста самого иска.

Хотелось бы услышать на форуме мнения предпринимателей по этим двум сценариям:
1. какой сценарий предпочтительней
2. в какой срок подать иск в суд - до заседания КМУ (т.е. в понедельник-вторник) или после заседания КМУ (реакцию Тимошенко на аргументы представителей интересов предпринимателей будем выяснять по телефону, начиная с четверга)

Желающие присоединиться к подаче иска в суд сбрасывайте ФИО и контактные телефоны в виде СМС на тел. 8-066-179-01-91

Пожалуйста, высказывайтесь!
Xamazyapiens
разослал письма на:
admin@katerynchuk.com.ua Катеринчук Микола Дмитрович
http://frontzmin.org/message.jsp Яценюк Арсеній Петрович
Liapina.Kseniia@rada.gov.ua Ляпина Ксенія Михайлівна
http://www.kuzhel.com/index.php?p_id=115 Кужель Олександра Володимирівна
ed@uspp.org.ua Департамент з питань економічної політики УСПП Кунченко Максим Олегович
inna@inna.com.ua Богословская Инна Германовна
info@narodna.org.ua Литвин Владимир Михайлович
Teriokhin.Serhii@rada.gov.ua Терёхин Сергей Анатольевич
ref_ord@i.com.ua Пинзеник Виктор Михайлович

Заручился поддержкой нескольких депутатов Днепропетровской обл. рады! В понедельник будет круглый стол по нашему вопросу, нам будут помогать!

Поговорил с организаторами пресс-конференции http://www.new-most.info/press-centre/announcements/9721.htm хоть она иместного масштаба, но все же... Пообещали пустит одного представителя от ЧПшников... Дело пошло....

Ребята, если отработать хотя бы так в каждом областном центре, то местные депутаты нам помогут! У многих из них есть свои бизнес-интересы в том, что бы отменить постанову и не дать принять законы!
СПД Сергей
(Lilia @ Jan 18 2009, 02:46 PM) *
Добре викину, напишу так:
1.Не допустити прийняття у Верховній Раді України проекту ЗАКОНА УКРАЇНИ Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва у його теперішній редакції
2. Створити проект, або сприяти створенню, ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва», який сприяв би розвитку малого підприємництва в Україні. З подальшим розглядом і прийняттям його у Верховній Раді України. Це повинно внести остаточну ясність з усіх питань фізичних осіб підприємців платників єдиного податку і ПДВ.
Про закон чула, однак не знаю, що він означає. І що взагалі ми будемо платити. Скоро за повітря будуть знімати.

Желательно чтоб в законе прозвучало пиривязка, что обьем выручки должен не привышать например пять тысяч прожиточных минимувов, а при превышении дух тысяч прожиточных минимувов дополнтиельно платить 0,5% налога с дахода.
ТАЮ
если и пошла такая тема...вообще все нужно менять в стране...и вернуть все тяжелые отрасли экономики назад в государство...мое мнение.
medvegenok
Разумные предложения юриста. Я голосую за активно-пассивный сценарий. Ждать зачедония, но до заседания подать иск, судья если захочет сам его приостановит, зато будет видно, что предприниматели действуют, и на тормозах ситуацию не спускают.
litera
(medvegenok @ Jan 18 2009, 03:12 PM) *
Разумные предложения юриста. Я голосую за активно-пассивный сценарий. Ждать зачедония, но до заседания подать иск, судья если захочет сам его приостановит, зато будет видно, что предприниматели действуют, и на тормозах ситуацию не спускают.


Поддерживаю.
Нужен образец иска.
HOLOD
Во ВТОРНИК 20 января в Донецке состоится
С 11часов дня возле ОБЛСОВЕТА
АКЦИЯ ПРОТЕСТА
НАШЕ ЗАКОННОЕ ТРЕБОВАНИЕ !!!
ОТМЕНА
ПОСТАНОВИ КМУ
№1118
ОТ 20 12.2008
Я повідомляю Вам, що Юлькіне бажання позбавити мене мого законного права бути платником ПДВ не є моїм бажанням! А тому, я заявляю, що в 2009р я бажаю залишитись платником ПДВ. ( п. 9.8 ст. 9 закону “Про ПДВ”.)
Не допустим геноцида Частных Предпринимателей как Класса
Телефон для записи участия в Акции 8-050-473-28-44
Юридическая и информационная поддержка – бесплатно!!!(сам в такой ситуации)
Почувствуй себя Гражданином, а не бессловесным быдлом!
Lilia
(medvegenok @ Jan 18 2009, 02:54 PM) *
И еще. Вам не кажется, что вас развели по-поводу расчетов? Просто, чтоб вы чем-то заняты были? У нас есть ассоциация налогоплательщиков, Рада пыдприемцив, и много другого народу, которые в курсе всех экономических выкладок. Один депутатский запрос и у них вся информация в кармане. Ан нет, вас попросили посчитать... А так вы вроде делом занимаетесь, но фактически ничего не решаете?

Я роблю, що можу. Скажу одне. Роздрукувала я ст.11,42. і у податкову у консультаційний. Сказали, що ніхто не може анулювати свідоцтво 31.12. Заспокоїлась. Через 2 години позвонили із відділу ПДВ сказали, що анулюють 31.12.

Так, що це таке? Виходить із законом в туалет?
litera
Господа и дамы!
Пожалуйста, на этот e-mail: p.luda@list.ru, направьте информацию, кто собираеться в среду быть под КабМин, оставьте координаты и кол-во человек, которое планирует быть вместе с Вами… и, желательно регион. Я попытаюсь систематизировать, и проанализировать, сколько же из Вас идейных, по настоящему активны и не пустотрёпят тут, от безделия.
Если, кол-во людей, будет приличным, может есть смысл выходить с протестом, В противном случае, рассмешим охрану у входа в КабМин.

Пример сообщения: Вася, из Кацапетовки, со мной 5 человек, контактный телефон ……….. ( кто боиться, телефон не обязательно)

На данный момент, 7 заявлений. Итого 15 чел.
ТАЮ
litera ждем...,у нас нет оснований для подачи иска в суд,
про то что мы не НДС,но готовиться думаю нужно...им законы нарушать не привыкать...сам открываю сам закрываю...выложите хоть образец иска!!!
Lilia
(ТАЮ @ Jan 18 2009, 02:42 PM) *
Lilia http://www.chp.com.ua/obshaja.php

по поводу расчетов..

Нісого нового для мене там нема. ПФ включаю у витрати оскільки плачу їх у звітному періоді, відповідно потім плачу менше у податкову і у фонді менше нараховують. На російській взагалі важко закони сприймаю.

І взагалі ця заг. сист. для фіз. осіб. якась ненормальна. А декларація? До неї завжди додаток просять із розясненням про витрати.
medvegenok
Так, що це таке? Виходить із законом в туалет?


Не хвилюйтесь, в податковій багато тих, хто закони в очі не бачив. Головне вам закони почитати та аргументовано з ними на законодавчому рівні спілкуватись. Раніше вже була інформація, що є акти аннулювання свідоцтв БЕЗ ВМОТИВОВАНИХ. А це, пробачте, вже на корить платника податків.

Я вам точно кажу, як тільки підприємці почнуть писати юридично обгрунтовані листи та позовні заяви - самі податківці будуть пеняти на накази з гори.

(ТАЮ @ Jan 18 2009, 03:49 PM) *
medvegenok Вы обещали пример иска на ГНИ выложить на расмотрение,готов иск?


Иск в том виде, в котором можно подавать - еще не готов.
nikon
(medvegenok @ Jan 18 2009, 03:12 PM) *
Разумные предложения юриста. Я голосую за активно-пассивный сценарий. Ждать зачедония, но до заседания подать иск, судья если захочет сам его приостановит, зато будет видно, что предприниматели действуют, и на тормозах ситуацию не спускают.

Поддерживаю,но 21 все же необходимо выйти к км.Давить со всех возможных сторон.
СПД Сергей
(ТАЮ @ Jan 18 2009, 03:20 PM) *
litera ждем...,у нас нет оснований для подачи иска в суд,
про то что мы не НДС,но готовиться думаю нужно...им законы нарушать не привыкать...сам открываю сам закрываю...выложите хоть образец иска!!!

У нас есть основание. Статья 11.42 закона НДС и разьяснение ГНАУ
ТАЮ
(СПД Сергей @ Jan 18 2009, 03:25 PM) *
У нас есть основание. Статья 11.42 закона НДС и разьяснение ГНАУ

Ну так у меня нет юридических документов подтверждающих это,(ни акта ни письма ГНИ)...о том что я уже без НДС.Только так в телефоном режиме...на сайте ка плательщик есть.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.