Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Единый налог и единый соц.взнос в 2011году
Форумы газеты ЧАСТНЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ > Форумы по частному предпринимательству > Пенсионные и другие социальные взносы и сборы
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6
white21579
Добрый день, форумчане.
Я ФЛП на ЕН без наёмных рабочих, ЕН 200грн. Если я правильно понял, то мне нужно уплатить ЕН 200грн, а ПФ 212,53
Спасибо.
alklim
Цитата(white21579 @ Feb 17 2011, 11:01 AM) *
Добрый день, форумчане.
Я ФЛП на ЕН без наёмных рабочих, ЕН 200грн. Если я правильно понял, то мне нужно уплатить ЕН 200грн, а ПФ 212,53
Спасибо.

Как я уже поняла, у каждой налоговой свои "тараканы". Мне сказал мой инспектор (г.Запорожье) за март платить ЕН - 86 грн, а в ПФ за январь 326,53. Кстати, обратите внимание, что поменялись расчетные счета для уплаты ЕН, кажется с 07.02.11.
white21579
Цитата(alklim @ Feb 17 2011, 11:10 AM) *
...Мне сказал мой инспектор (г.Запорожье) за март платить ЕН - 86 грн, а в ПФ за январь 326,53. Кстати, обратите внимание, что поменялись расчетные счета для уплаты ЕН, кажется с 07.02.11.


На данный момент я заплатил только ЕН за январь, а ПФ в этом году еще не платил.
Спасибо, за подсказку смены счета налоговой.
Irina__
Цитата(alklim @ Feb 17 2011, 11:10 AM) *
Как я уже поняла, у каждой налоговой свои "тараканы". Мне сказал мой инспектор (г.Запорожье) за март платить ЕН - 86 грн, а в ПФ за январь 326,53. Кстати, обратите внимание, что поменялись расчетные счета для уплаты ЕН, кажется с 07.02.11.

Это без НЕ?
white21579
Дозвонился в налоговую, так они сказали что мне нужно оплатить ЕН 86грн, тогда получается что ПФ 326,53грн. Но как быть с уплатой ПФ за январь, я то уплатил 200грн за ЕН?
lilac
Тоже только приехала с налоговой и с пенсионного... В налоговой сказали, что т.к мы платили 200 за январь и февраль на старые счета,то отчисления в пенсионный за январь и февраль -они сделают. НО в пенсионном ,когда задала вопрос о том сколько же платить за январь взнос, сказали-платите полностью,т.к денег с налоговой к нам не поступали и не поступят. Так что получается , что деньги наверное уйдут в никуда! Налоговая говорит одно, пенсионный-другое!
lilac
И еще ...те кто заплатил ЕН за март на старые счета после 04.02.2011 -должны до 20 февраля написать заявление на имя начальника районной налоговой о том ,чтоб они перечислили эти 200гр со старого счета на новый, если этого не сделать до 20 числа месяца в котором произошла оплата-то деньги скорее всего уже не найдете!((
diletant
за январь ЕН все платили в декабре, а в новом НК предусмотрено изменение оплаты ЕН и ЕСВ(ПФ) с 01.02.2011г. Те денежки, что мы платили за февраль в январе, висят полностью на старом счете налоговой, но пока нет порядка их перераспределения. Наша налоговая просила приходить в марте для решения этого вопроса rolleyes.gif
ДиЖеЛе
Цитата(diletant @ Feb 17 2011, 04:57 PM) *
за январь ЕН все платили в декабре, а в новом НК предусмотрено изменение оплаты ЕН и ЕСВ(ПФ) с 01.02.2011г. Те денежки, что мы платили за февраль в январе, висят полностью на старом счете налоговой, но пока нет порядка их перераспределения. Наша налоговая просила приходить в марте для решения этого вопроса rolleyes.gif

Тот же ответ. Налоговая Жовтневка Днепропетровск dry.gif
Fish_7
Добрый день!

А можно и мне форму отчета ПФ прислать единый с 1 працівником?

rabbit-and-wolf@yandex.ru
isisharm
Может мне кто-нить объяснит правильно ли я поняла?)
СПД+1 наёмный работник.

Ставка налога была 200,00 грн. ,уменьшили до 166,00 грн.
Значицо я плачу так:

в налоговую:

ЕН (166,00*43%/100 (ЕН за себя)+ ЕН за себя/2 (за наёмного)) = 107,07
ЕСВ за себя: 34,7% 941,00*34,7% = 326,53

ЕСВ за наёмного работника, согласно моему классу риска:

начисления: 941,00*36,95%=347,69
удержания: 941,00*3,6%=33,88

НДФЛ = (941,00-33,88-470,50(соц.льгота))*15%=64,49

Люди! Спасите, помогите, у кого тоже есть один несчастный наёмный работник как и у меня?)))
Ovenessa
Цитата(lilac @ Feb 17 2011, 12:35 PM) *
Тоже только приехала с налоговой и с пенсионного... В налоговой сказали, что т.к мы платили 200 за январь и февраль на старые счета,то отчисления в пенсионный за январь и февраль -они сделают. НО в пенсионном ,когда задала вопрос о том сколько же платить за январь взнос, сказали-платите полностью,т.к денег с налоговой к нам не поступали и не поступят. Так что получается , что деньги наверное уйдут в никуда! Налоговая говорит одно, пенсионный-другое!



Сьогодні була в ПФ. Сказали, щоб написала заяву на ім"я начальника ПФ району, з приводу платіжки ЄП за січень (проплачена в 2010 році). За платіжку за лютий писати нічого не треба, все буде перераховано автоматично. За січень заплатити повністю внесок в ПФ, а за лютий і березень не доплатити по 114 грн.
Заява виглядає так:
Начальнику ПФУ _____ р-ну
ПІБ
платника страхових внесків
ПІБ
реєстр. номер.

Заява.

Прошу переплату, що виникла при сплаті ЄП за січень 2011р. (копія квитанції №____________, додається до заяви), врахувати в сплату єдиного соціального внеску на 2011 р. за майбутні періоди (березень 2011р.)

Дата Підпис.


mari_na
Цитата(isisharm @ Feb 18 2011, 12:54 PM) *
Может мне кто-нить объяснит правильно ли я поняла?)
СПД+1 наёмный работник.

Ставка налога была 200,00 грн. ,уменьшили до 166,00 грн.
Значицо я плачу так:

в налоговую:

ЕН (166,00*43%/100 (ЕН за себя)+ ЕН за себя/2 (за наёмного)) = 107,07
ЕСВ за себя: 34,7% 941,00*34,7% = 326,53

ЕСВ за наёмного работника, согласно моему классу риска:

начисления: 941,00*36,95%=347,69
удержания: 941,00*3,6%=33,88

НДФЛ = (941,00-33,88-470,50(соц.льгота))*15%=64,49

Люди! Спасите, помогите, у кого тоже есть один несчастный наёмный работник как и у меня?)))

Просчитано у вас правильно, но только не пойму, как уменьшили ставку ???С чем это связано ???
Надин
Цитата(mari_na @ Feb 18 2011, 10:46 PM) *
Просчитано у вас правильно, но только не пойму, как уменьшили ставку ???С чем это связано ???

По поводу ставки тоже не понятно, а расчет неправильный, т.к.НДФЛ 65,49.
isisharm
Цитата(Надин @ Feb 19 2011, 02:53 AM) *
По поводу ставки тоже не понятно, а расчет неправильный, т.к.НДФЛ 65,49.


Спасибо большое.
На двери налогового инспектора было написано объявление об изменении р/с + ставки ЕН.
У меня уменьшили с 200,00 грн до 166,00 грн.
isisharm
как уменьшили ставку ???С чем это связано ???

Спасибо.
На стенде наряду с новыми расчётными счетами были вывешены новые ставки ЕН. Согласно моему виду деятельности они были уменьшены с 200,00 до 166,00 грн. В понедельник конечно перепроверю.))
stoir
Цитата(Ovenessa @ Feb 18 2011, 10:51 PM) *
Сьогодні була в ПФ. Сказали, щоб написала заяву на ім"я начальника ПФ району, з приводу платіжки ЄП за січень (проплачена в 2010 році). За платіжку за лютий писати нічого не треба, все буде перераховано автоматично. За січень заплатити повністю внесок в ПФ, а за лютий і березень не доплатити по 114 грн.
Заява виглядає так:
Начальнику ПФУ _____ р-ну
ПІБ
платника страхових внесків
ПІБ
реєстр. номер.

Заява.

Прошу переплату, що виникла при сплаті ЄП за січень 2011р. (копія квитанції №____________, додається до заяви), врахувати в сплату єдиного соціального внеску на 2011 р. за майбутні періоди (березень 2011р.)

Дата Підпис.


Звучит даже загадочно, или я недопоня, НА ПЛАТЕЖ ПРОВЕДЕННЫЙ В декабре 2010 (200грн.) надо писать ЗАЯВЛЕНИЕ и прикладывать копию квитанции, а на платеж проведенный в январе 2011 (200грн.) не надо ???? !!!!!! АБСУРТ , я бы еще понял если бы заявление касалось ЯНВАРСКОГО платежа, но декабрский !!!!
ЗАКОН есть ЗАКОН , но выполнять (соблюдать) его должен только не ЧИНОВНИК !!!
1. С 01.01.2011 Казначейство согласно постан. КМУ № 1196 не перераспределяет эти средства.
2. Согласно Указу Президента "Про спрощенну систему оподаткування", пост. КМУ №№ 507, 1196 сумма ЕН, подлежащая уплате в местный бюджет составляет 43% ставки.

Хотя здесь совсем по другому сказано !!!! http://www.pfu.cv.ua/news1301.php
VitaliyB
Цитата(stoir @ Feb 19 2011, 05:12 PM) *
Звучит даже загадочно, или я недопоня, НА ПЛАТЕЖ ПРОВЕДЕННЫЙ В декабре 2010 (200грн.) надо писать ЗАЯВЛЕНИЕ и прикладывать копию квитанции, а на платеж проведенный в январе 2011 (200грн.) не надо ???? !!!!!! АБСУРТ , я бы еще понял если бы заявление касалось ЯНВАРСКОГО платежа, но декабрский !!!!
ЗАКОН есть ЗАКОН , но выполнять (соблюдать) его должен только не ЧИНОВНИК !!!
1. С 01.01.2011 Казначейство согласно постан. КМУ № 1196 не перераспределяет эти средства.
2. Согласно Указу Президента "Про спрощенну систему оподаткування", пост. КМУ №№ 507, 1196 сумма ЕН, подлежащая уплате в местный бюджет составляет 43% ставки.


Это согласно человеческой логике. Логика чиновника может быть другой.
stoir
Цитата(VitaliyB @ Feb 19 2011, 06:27 PM) *
Это согласно человеческой логике. Логика чиновника может быть другой.



http://www.pfu.cv.ua/news1301.php ОТВЕТ ОФИЦИАЛНОГО ЛИЦА


Тому відщеплення від сплаченого у грудні 2010 року єдиного чи фіксованого податку за І квартал 2011 року не можуть бути зараховані в рахунок єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Однак, вони будуть зараховані в рахунок доплати до мінімального страхового внеску за ІІІ та IV квартали
Остается теперь только ВОПРОС , если доплата в эти кварталы ПРОИЗВОДИЛАСЬ, то до какого мінімального страхового внеску

Так пополняется Кормушка, Куда там ТИМОШЕНКО брраться, на этом ФОНЕ она АНГЕЛ !!!
Ovenessa
Цитата(stoir @ Feb 19 2011, 05:12 PM) *
Звучит даже загадочно, или я недопоня, НА ПЛАТЕЖ ПРОВЕДЕННЫЙ В декабре 2010 (200грн.) надо писать ЗАЯВЛЕНИЕ и прикладывать копию квитанции, а на платеж проведенный в январе 2011 (200грн.) не надо ???? !!!!!! АБСУРТ , я бы еще понял если бы заявление касалось ЯНВАРСКОГО платежа, но декабрский !!!!
ЗАКОН есть ЗАКОН , но выполнять (соблюдать) его должен только не ЧИНОВНИК !!!
1. С 01.01.2011 Казначейство согласно постан. КМУ № 1196 не перераспределяет эти средства.
2. Согласно Указу Президента "Про спрощенну систему оподаткування", пост. КМУ №№ 507, 1196 сумма ЕН, подлежащая уплате в местный бюджет составляет 43% ставки.

Хотя здесь совсем по другому сказано !!!! http://www.pfu.cv.ua/news1301.php


Так саме головне, що цю інфу дають тільки тим, хто питає. А так, щоб кожний платник написав заяву і йому перечислять гроші, так ні. Як ви думаєте, скільки з нас не поставлять таке питання в ПФ?
А от в податковій мені на це питання відповіді не дали.
Иван
ПРосьба прислать пример заполнения отчета в ПФУ для ФОП на ЕН безнаемных на vpivan@mail.ru Скачать сайт не дает!
mari_na
Цитата(Иван @ Feb 21 2011, 10:24 PM) *
ПРосьба прислать пример заполнения отчета в ПФУ для ФОП на ЕН безнаемных на vpivan@mail.ru Скачать сайт не дает!

http://www.chp.com.ua/forums/index.php?showtopic=13274
януська
Вышлите пожалуйста пример заполнения на olga_hr@mail.ru, а то с сайта не дает скачать заранее Вам благодарна
Любовь
Цитата(stoir @ Feb 19 2011, 05:12 PM) *
Звучит даже загадочно, или я недопоня, НА ПЛАТЕЖ ПРОВЕДЕННЫЙ В декабре 2010 (200грн.) надо писать ЗАЯВЛЕНИЕ и прикладывать копию квитанции, а на платеж проведенный в январе 2011 (200грн.) не надо ???? !!!!!! АБСУРТ , я бы еще понял если бы заявление касалось ЯНВАРСКОГО платежа, но декабрский !!!!
ЗАКОН есть ЗАКОН , но выполнять (соблюдать) его должен только не ЧИНОВНИК !!!
1. С 01.01.2011 Казначейство согласно постан. КМУ № 1196 не перераспределяет эти средства.
2. Согласно Указу Президента "Про спрощенну систему оподаткування", пост. КМУ №№ 507, 1196 сумма ЕН, подлежащая уплате в местный бюджет составляет 43% ставки.

Хотя здесь совсем по другому сказано !!!! http://www.pfu.cv.ua/news1301.php

Все правильно. 200 грн. которые вы оплатили в декабре были распределены Бюджетом в Пенсионный фонд и соц. страх. Пенсионный фонд эти деньги получил и хочет вам зачислить в счет ЕСВ. А в январе Закон по распределению этих денег уже не действует, и эти деньги остались в Бюджете, в пенсионный фонд не попали. Значит переплату нужно требовать с Бюджета , а не с пенсионного фонда.
mari_na
Цитата(януська @ Mar 4 2011, 10:42 AM) *
Вышлите пожалуйста пример заполнения на olga_hr@mail.ru, а то с сайта не дает скачать заранее Вам благодарна

Вам даст скачать лишь после того как у Вас будет 5 сообщений на форуме, а у Вас пока одно !!! Напишите 4-5 анекдотов в теме ЮМОР, и качайте здесь любую ссылку ! laugh.gif
esk
В Полтаве с того единого налога, что платили до февраля, 42% отправили в счет доплаты до мин взноса в ПФ за декабрь 2010, и возможности перевести эти деньги в счет ЕСВ нет.
REGNAMES
****
Аверида
Что-то я не пойму! Народ о чем вы говорите? Какое разделение оплаты? Вы что согласны платить в Пенсионный-ну и платите-чего тогда всё спрашиваете? Там вам все и расскажут.
А для нормальных людей, не лохов (извините, по другому назвать не могу) сообщу снова и снова:
Кто не платл в ПФУ 2010р.– вільні від їх сплати!

В Умани, для тех кто внёс деньги в ПФ за 2010 год, приходит бумажка - Спасибі за доброчинний внесок.
(люди лохов выращивают, а ты кроликов и кроликов)

1)Для того что бы привлечь к ответственности, руководитель соответствующего пенсионного фонда( городского, районного и т.д.) должен в решении о наложении штрафа либо взыскании пени, указать , на основании какой статьи закона он выносит это решение! А соответствующие статьи исключили- их с нового года не существует.

2) За 2011 платить надо- в Закон Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування внесли почти все те же пункты , которые исключили
в Законе Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування .
Хотя если соблюдать законодательство, то получается что закон про ЕСВ должен вступать в силу с 1.01.2012г. Обоснование здесь:
pravoprostir.com/vstanovlennya-i-sk...atkiv-i-zboriv/

3)Скажу ещё раз: Отчет сдаете в таком случае по почте!С описью и уведомлением, заказным.
Опыт имеется!
Кстати и отчет теперь упрощенцам за прошлый год можно не сдавать - теперь нет за это никаких санкций!

4) Если вы разделяете платежи, то сами соглашаетесь, автоматически платить в пенсионный. Закон никто не отменял, где единщик делает только один ЕДИНЫЙ платеж!!!! И этому есть основа:


4.4.1. Конфлікт інтересів

З А К О Н У К Р А Ї Н И

{ Закон втратив чинність на підставі Кодексу
N 2755-VI ( 2755-17 ) від 02.12.2010 }

Про порядок погашення зобов'язань платників податків
перед бюджетами та державними цільовими фондами

( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2001, N 10, ст.44 )

У разі коли норма закону чи іншого нормативно-правового акта,
виданого на підставі закону, або коли норми різних законів чи
різних нормативно-правових актів припускають неоднозначне
(множинне) трактування прав та обов'язків платників податків або
контролюючих органів, внаслідок чого є можливість прийняти рішення
на користь як платника податків, так і контролюючого органу,
рішення приймається на користь платника податків.
( Підпункт 4.4.1 пункту 4.4 статті 4 із змінами, внесеними згідно
із Законом N 550-IV ( 550-15 ) від 20.02.2003 - набуває чинності з
01.04.2003 року )


Всем удачи. Я свой отправила и плачу помесячно по 200 грн. И кто куда будет отчислять-это не мои проблемы., а того кто законы писал.

Для того, чтобы не платить в ПФУ в 2011году, надо составить правильное пояcнение к отчёту.

До Управління
ПФУ м.Донецьку
______________ району

ФОП _____________________________
адреса: _____________________________
Тел__________________________________
Пояснення

до «Звіту про суми (за іншою формою) нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого збору в складі єдиного податку (42 відсотки) перерахованого державою на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до органів Пенсійного фонду України» додаток 5 з таблицею 2 за 2010 р.

Я, фізична особа-підприємець ___________________________________, платник єдиного податку, та згідно Указу Президента України від 03.07.1998, № 727/98 "Про спрощену систему оподаткування , обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва" є платником збору на загальнообов’язкове пенсійне страхування до ПФУ.
І таким чином я не можу бути платником пенсійних внесків відповідно до ЗУ «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003, № 1058-IV так як він сплачується на добровільних засадах у відповідності до ст. 16 ЗУ «Про систему оподаткування» і не можу подавати «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до органів Пенсійного фонду України» додаток 5 з таблицею 2 у такому вигляді, як зазначено у «ПОРЯДКУ формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду України» затвердженого Постановою правління ПФУ від 5 листопада 2009 р. N 26-1 зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24 листопада 2009 р. за N 1136/17152.
Тому керуючись ЗУ від 21.12.2000, № 2181-III "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами", який є спеціальним законом з питань оподаткування, який установлює порядок погашення зобов'язань юридичних або фізичних осіб перед бюджетами та державними цільовими фондами з податків і зборів (обов'язкових платежів), включаючи збір на обов'язкове державне пенсійне страхування і відповідно до п.4.4.2 цього Закону встановлено :

ст..4.4.2 з абз.2 «Форми обов'язкової податкової звітності (податкові декларації чи податкові розрахунки), визначені центральним (керівним) органом контролюючого органу, повинні відповідати нормам та змісту відповідного податку, збору (обов'язкового платежу).
Платник податків має право подати податковий звіт за іншою формою, якщо він вважає, що форма податкової звітності, визначена центральним (керівним) органом контролюючого органу, збільшує або зменшує його податкові зобов'язання, всупереч нормам закону з такого податку, збору (обов'язкового платежу). Такий звіт за іншою формою подається разом із поясненням мотивів його складення, подаю «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до органів Пенсійного фонду України» у додатку 5 з таблицею 2 за іншою формою, так як вважаю , що звітність встановлена законодавством збільшує мої зобов'язання.
Таким чином звітність до ПФУ з 01.01.2010р. згідно «ПОРЯДКУ формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду України» затвердженого Постановою правління ПФУ від 5 листопада 2009 р. N 26-1 зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24 листопада 2009 р. за N 1136/17152 , збільшує мої зобов'язання в супереч п. 2 абз. 4 Указу Президента України від 03.07.1998, № 727/98 "Про спрощену систему оподаткування , обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва" , яким встановлено «Суб'єкт підприємницької діяльності - фізична особа сплачує єдиний податок щомісяця не пізніше 20 числа наступного місяця на окремий рахунок відділень Державного казначейства України.


Відділення Державного казначейства України наступного дня після надходження коштів перераховують суми єдиного податку у таких розмірах:

до місцевого бюджету - 43 відсотки;
до Пенсійного фонду України - 42 відсотки; …»
Тобто, сплативши збір на загальнообов’язкове пенсійне страхування у складі єдиного податку, я не зобов'язана сплачувати пенсійний внесок, так як його сплата здійснюється у добровільному порядку відповідно до ст. 16 ЗУ «Про систему оподаткування».
І так як, «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до органів Пенсійного фонду України» додатком 5 з необхідними таблицями передбачено подавати для платників пенсійних внесків , а для платника збору на загальнообов’язкове пенсійне страхування до ПФУ перерахованого державним казначейством (тобто, державою) на слідуючий день до ПФУ м.Донецьк після отримання оплати єдиного податку такої звітності не передбачено.
І так як, я кожного місяця сплачую єдиний податок та державою перераховується 42 відсотки від єдиного податку до Пенсійного фонду України , як збір на загальнообов’язкове пенсійне страхування , а звітності по збору на загальнообов’язкове пенсійне страхування для платників єдиного податку Пенсійним фондом України не передбачено, тому у відповідності до п.4.4.2 Закону України 2181 подаю звітність за іншою формою «Звіт (за іншою формою) про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого збору в складі єдиного податку (42 відсотки) перерахованого державою на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до органів Пенсійного фонду України» додаток 5 з таблицею 2 про сплату мною збору на загальнодержавне пенсійне страхування у розмірі 42 відсотки від сплати єдиного податку разом з цими поясненнями.

Додатки :
1. « Звіт (за іншою формою) про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого збору в складі єдиного податку(42 відсотки) перерахованого державою на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до органів Пенсійного фонду України» додаток 5 з таблицею 2, згідно до Постанови ПФУ від 5 листопада 2009 р. N 26-1 , - ____ аркушів.

«15» березня 2011 р. / ___________ /
Sветлана
Цитата(Аверида @ Mar 10 2011, 02:27 PM) *
Что-то я не пойму! Народ о чем вы говорите? Какое разделение оплаты? Вы что согласны платить в Пенсионный-ну и платите-чего тогда всё спрашиваете? Там вам все и расскажут.
А для нормальных людей, не лохов (извините, по другому назвать не могу) сообщу снова и снова:
Кто не платл в ПФУ 2010р.– вільні від їх сплати!

В Умани, для тех кто внёс деньги в ПФ за 2010 год, приходит бумажка - Спасибі за доброчинний внесок.
(люди лохов выращивают, а ты кроликов и кроликов)

1)Для того что бы привлечь к ответственности, руководитель соответствующего пенсионного фонда( городского, районного и т.д.) должен в решении о наложении штрафа либо взыскании пени, указать , на основании какой статьи закона он выносит это решение! А соответствующие статьи исключили- их с нового года не существует.

2) За 2011 платить надо- в Закон Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування внесли почти все те же пункты , которые исключили
в Законе Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування .
Хотя если соблюдать законодательство, то получается что закон про ЕСВ должен вступать в силу с 1.01.2012г. Обоснование здесь:
pravoprostir.com/vstanovlennya-i-sk...atkiv-i-zboriv/

3)Скажу ещё раз: Отчет сдаете в таком случае по почте!С описью и уведомлением, заказным.
Опыт имеется!
Кстати и отчет теперь упрощенцам за прошлый год можно не сдавать - теперь нет за это никаких санкций!

4) Если вы разделяете платежи, то сами соглашаетесь, автоматически платить в пенсионный. Закон никто не отменял, где единщик делает только один ЕДИНЫЙ платеж!!!! И этому есть основа:


4.4.1. Конфлікт інтересів

З А К О Н У К Р А Ї Н И

{ Закон втратив чинність на підставі Кодексу
N 2755-VI ( 2755-17 ) від 02.12.2010 }

Про порядок погашення зобов'язань платників податків
перед бюджетами та державними цільовими фондами

( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2001, N 10, ст.44 )

У разі коли норма закону чи іншого нормативно-правового акта,
виданого на підставі закону, або коли норми різних законів чи
різних нормативно-правових актів припускають неоднозначне
(множинне) трактування прав та обов'язків платників податків або
контролюючих органів, внаслідок чого є можливість прийняти рішення
на користь як платника податків, так і контролюючого органу,
рішення приймається на користь платника податків.
( Підпункт 4.4.1 пункту 4.4 статті 4 із змінами, внесеними згідно
із Законом N 550-IV ( 550-15 ) від 20.02.2003 - набуває чинності з
01.04.2003 року )


Всем удачи. Я свой отправила и плачу помесячно по 200 грн. И кто куда будет отчислять-это не мои проблемы., а того кто законы писал.

Для того, чтобы не платить в ПФУ в 2011году, надо составить правильное пояcнение к отчёту.

До Управління
ПФУ м.Донецьку
______________ району

ФОП _____________________________
адреса: _____________________________
Тел__________________________________
Пояснення

до «Звіту про суми (за іншою формою) нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого збору в складі єдиного податку (42 відсотки) перерахованого державою на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до органів Пенсійного фонду України» додаток 5 з таблицею 2 за 2010 р.

Я, фізична особа-підприємець ___________________________________, платник єдиного податку, та згідно Указу Президента України від 03.07.1998, № 727/98 "Про спрощену систему оподаткування , обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва" є платником збору на загальнообов’язкове пенсійне страхування до ПФУ.
І таким чином я не можу бути платником пенсійних внесків відповідно до ЗУ «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003, № 1058-IV так як він сплачується на добровільних засадах у відповідності до ст. 16 ЗУ «Про систему оподаткування» і не можу подавати «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до органів Пенсійного фонду України» додаток 5 з таблицею 2 у такому вигляді, як зазначено у «ПОРЯДКУ формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду України» затвердженого Постановою правління ПФУ від 5 листопада 2009 р. N 26-1 зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24 листопада 2009 р. за N 1136/17152.
Тому керуючись ЗУ від 21.12.2000, № 2181-III "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами", який є спеціальним законом з питань оподаткування, який установлює порядок погашення зобов'язань юридичних або фізичних осіб перед бюджетами та державними цільовими фондами з податків і зборів (обов'язкових платежів), включаючи збір на обов'язкове державне пенсійне страхування і відповідно до п.4.4.2 цього Закону встановлено :

ст..4.4.2 з абз.2 «Форми обов'язкової податкової звітності (податкові декларації чи податкові розрахунки), визначені центральним (керівним) органом контролюючого органу, повинні відповідати нормам та змісту відповідного податку, збору (обов'язкового платежу).
Платник податків має право подати податковий звіт за іншою формою, якщо він вважає, що форма податкової звітності, визначена центральним (керівним) органом контролюючого органу, збільшує або зменшує його податкові зобов'язання, всупереч нормам закону з такого податку, збору (обов'язкового платежу). Такий звіт за іншою формою подається разом із поясненням мотивів його складення, подаю «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до органів Пенсійного фонду України» у додатку 5 з таблицею 2 за іншою формою, так як вважаю , що звітність встановлена законодавством збільшує мої зобов'язання.
Таким чином звітність до ПФУ з 01.01.2010р. згідно «ПОРЯДКУ формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду України» затвердженого Постановою правління ПФУ від 5 листопада 2009 р. N 26-1 зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24 листопада 2009 р. за N 1136/17152 , збільшує мої зобов'язання в супереч п. 2 абз. 4 Указу Президента України від 03.07.1998, № 727/98 "Про спрощену систему оподаткування , обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва" , яким встановлено «Суб'єкт підприємницької діяльності - фізична особа сплачує єдиний податок щомісяця не пізніше 20 числа наступного місяця на окремий рахунок відділень Державного казначейства України.


Відділення Державного казначейства України наступного дня після надходження коштів перераховують суми єдиного податку у таких розмірах:

до місцевого бюджету - 43 відсотки;
до Пенсійного фонду України - 42 відсотки; …»
Тобто, сплативши збір на загальнообов’язкове пенсійне страхування у складі єдиного податку, я не зобов'язана сплачувати пенсійний внесок, так як його сплата здійснюється у добровільному порядку відповідно до ст. 16 ЗУ «Про систему оподаткування».
І так як, «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до органів Пенсійного фонду України» додатком 5 з необхідними таблицями передбачено подавати для платників пенсійних внесків , а для платника збору на загальнообов’язкове пенсійне страхування до ПФУ перерахованого державним казначейством (тобто, державою) на слідуючий день до ПФУ м.Донецьк після отримання оплати єдиного податку такої звітності не передбачено.
І так як, я кожного місяця сплачую єдиний податок та державою перераховується 42 відсотки від єдиного податку до Пенсійного фонду України , як збір на загальнообов’язкове пенсійне страхування , а звітності по збору на загальнообов’язкове пенсійне страхування для платників єдиного податку Пенсійним фондом України не передбачено, тому у відповідності до п.4.4.2 Закону України 2181 подаю звітність за іншою формою «Звіт (за іншою формою) про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого збору в складі єдиного податку (42 відсотки) перерахованого державою на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до органів Пенсійного фонду України» додаток 5 з таблицею 2 про сплату мною збору на загальнодержавне пенсійне страхування у розмірі 42 відсотки від сплати єдиного податку разом з цими поясненнями.

Додатки :
1. « Звіт (за іншою формою) про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого збору в складі єдиного податку(42 відсотки) перерахованого державою на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до органів Пенсійного фонду України» додаток 5 з таблицею 2, згідно до Постанови ПФУ від 5 листопада 2009 р. N 26-1 , - ____ аркушів.

«15» березня 2011 р. / ___________ /


Аверида, уточните, пожалуйста, давно ли Вы отправили отчёт почтой. Не приходил ли ответ или звонок из ПФ? Вроде как закон есть, что очёт, отправленный по почте "не є поданий"!!!!!!
Olga business-consultant
Цитата(Sветлана @ Mar 10 2011, 03:01 PM) *
Аверида, уточните, пожалуйста, давно ли Вы отправили отчёт почтой. Не приходил ли ответ или звонок из ПФ? Вроде как закон есть, что очёт, отправленный по почте "не є поданий"!!!!!!

Согласна,с 2011года почтой отчет в ПФ не подается!
Анютка
а подскажите, оплачивая 43% ЕН, 57% в ПФУ нужно платить на тот же счет, что и ЕСВ?
VOA
Цитата(Ovenessa @ Feb 19 2011, 09:12 PM) *
Так саме головне, що цю інфу дають тільки тим, хто питає. А так, щоб кожний платник написав заяву і йому перечислять гроші, так ні. Як ви думаєте, скільки з нас не поставлять таке питання в ПФ?
А от в податковій мені на це питання відповіді не дали.

VOA
Цитата(Анютка @ Mar 10 2011, 08:22 PM) *
а подскажите, оплачивая 43% ЕН, 57% в ПФУ нужно платить на тот же счет, что и ЕСВ?

Анютка
Цитата(VOA @ Mar 10 2011, 08:44 PM) *
По нервным воплям инспекторов в Запорожье - да.


спасибо laugh.gif
Аверида
Нет в законе пункта, что отправлять по почте нельзя!!!! Есть, что нужно лично и т.д. Но то, что по почте нельзя-такого нет-читайте законы. А раз нельзя-значит можно! Так делаю уже три года!
Аверида
Тут возник вопрос по проплате единого. В банках на старый расчётный счёт не принимаю платежи , говорят что счета поменялись.
Вопрос ? Кто нибудь пробовал перечислять на старый счёт и вернулись ли деньги . А вообще перечисляйте деньги на новый расчётный но в сумме той , которую проплачивали и раньше. Казночействот обязано будет разбивать платёж указ президента никто не отменял ,Если Вы проплатите на р/с единого соц. внеска то Вы совершите (правочин) , и вот тогда вы попали в кабалу. Идёт настоящий развод напёрсточников .

Они даже провели инструктаж в банках что бы на новый расчётный счёт проплачивалась только та сумма , которая идёт в местный бюджет . Это какая то кассирша мне будет указывать какую сумму мне на счёт перевести - Бредовый бред !

Естественно , кто ведётся тот сразу задаётся вопросом - "если долю пенсионного не приняли то необходимо платить Единый но теперь уже социальный взнос" и соответственно возникает сделка (правочин) . То-есть Вы с пенсионным пожали руки , и соответственно обязаны выполнять договор касаемый проплат связанных с законом о едином соц, взносе .
Аверида
Прочитайте сказку, она вам ничего не напоминает?

Идет лев по лесу, навстречу ему лиса.
- Ты кто?
- Я лиса.
- Записываю: лиса. Придешь ко мне завтра утром, я тебя съем на завтрак.
- Воросы есть?
- Н-еет, отвечает та.
Идет лев дальше, навстречу ему медведь.
- Ты кто?
- Я медведь.
- Записываю: медведь. Придешь ко мне завтра днем, я тебя съем на обед.
- Воросы есть?
- Нет, бурмочет косолапый.
Идёт лев дальше, навстречу ему заяц.
- Ты кто?
- Я заяц.
- Записываю: заяц. Придешь ко мне завтра вечером, я съем тебя на ужин!
- Вопросы есть?
- Есть! А можно не приходить?
- Можно. Вычеркиваю...
Аверида
Не паникуйте раньше времени - это первое.
Готовьтесь защитить себя в суде- это второе.
Готовьтесь выйти на улицу , защитить свои права- это третье.
Почувствуйте себя человеком - это четвёртое.
Радуйтесь жизни - это пятое.
Не болейте -это шестое.
Будьте счастливы - это седьмое.
Ну, а если вы хотите помочь своему родному государству - платите и аз воздам...
Аверида
Вот на этом же форуме, только в другой ветке, человек написал:


Цитата
По почте вариант работает, тут другая ситуация - прочитайте внимательно пояснения:

ст..4.4.2 з абз.2 «Форми обов'язкової податкової звітності (податкові декларації чи податкові розрахунки), визначені центральним (керівним) органом контролюючого органу, повинні відповідати нормам та змісту відповідного податку, збору (обов'язкового платежу). Платник податків має право подати податковий звіт за іншою формою, якщо він вважає, що форма податкової звітності, визначена центральним (керівним) органом контролюючого органу, збільшує або зменшує його податкові зобов'язання, всупереч нормам закону з такого податку, збору (обов'язкового платежу). Такий звіт за іншою формою подається разом із поясненням мотивів його складення, подаю «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до органів Пенсійного фонду України» у додатку 5 з таблицею 2 за іншою формою, так як вважаю , що звітність встановлена законодавством збільшує мої зобов'язання.


Фактически Вы подаете в ПФУ заявление, где обосновываете Отчет измененный (вместо внесков- сбор и т.д.), поэтому через
приемную, так как все заявления, обращения подаются через приемную. Однако все то же самое можно проделать и через почту.


Если интересна данная тема так и читайте все ветки связанные с ней. Куда ещё понятнее?
Анютка
голова кругом идет! при ставке 200 ЕН в ПФУ платим 114 грн., а потом, когда платим ЕСВ, то 326,53-114=212,53?
gipopo
С 2011 ЕСВ платить каждый месяц до 20 числа следующего месяца ???
gipopo
А отчитываться раз в году по ЕСВ, если нет наемных рабочих ???
Анютка
С 2011 ЕСВ платить каждый месяц до 20 числа следующего месяца ???

Цитата(gipopo @ Mar 11 2011, 01:19 PM) *
А отчитываться раз в году по ЕСВ, если нет наемных рабочих ???


да
AlShep
Как вам ЭТА новость???И что теперь делать тем,кто платить по-новому не желает?

Правительство придумало налогоплательщикам новую проверку


Кабинет Министров Украины на заседании 9 марта принял постановление "Об утверждении Порядка проведения Пенсионным фондом Украины и его территориальными органами плановых и внеплановых проверок плательщиков единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование". Об этом сообщает пресс-служба правительства.

В Кабмине отмечают, что постановление разработано во исполнение статьи 13 Закона "О сборе и учете единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование", которая определяет права органов Пенсионного фонда по проведению плановых и внеплановых проверок плательщиков единого взноса, на которые возложена обязанность контролировать полноту и своевременность уплаты единого взноса.

"Органы Пенсионного фонда имеют право проводить плановые и внеплановые проверки правильности начисления, исчисления, полноты и своевременности уплаты единого взноса", - сказано в сообщении.

Порядком определены основания для проведения плановых проверок, а также условия, сроки, периодичность их проведения в зависимости от степени риска от проведения хозяйственной деятельности субъектами хозяйствования.

Критерием, по которым оценивается степень риска от проведения хоздеятельности субъектами хозяйствования - страхователями, которые согласно закону являются плательщиками единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование, является полнота начисления и уплаты таких взносов.

Кроме того, отмечают в Кабмине, постановлением четко определен сам порядок осуществления проверок, что будет содействовать защите прав плательщиков.

Само постановление на портале правительства пока не обнародовано.
http://news.liga.net/news/N1107163.html
Jane-Jane
Цитата(VOA @ Mar 10 2011, 08:41 PM) *
В Запорожье в 2-х районах на письма о требовании вернуть переплату в размере 4% от ЕН из ФЗ, 11% из ФСС и 42% из ПФ дали very-very different ответы: от "ничего не вернём" до "обращайтесь в казначейство" или "да мы вас так проверим, что вы нам ещё должны останетесь". Самый благоразумный ответ был из ФЗ Ленинского района: обращайтесь в казначейство за подтверждением своей оплаты и тогда фонд закажет средства для возврата. Предлагаю всем во все три фонда написать подобные заявления с приложением копии платёжек по ЕН в декабре 2010 и январе 2011, а также получить подтверждение из казначейства. Сама в 1-ом квартале 2005 года до 31.03.2005 г., когда была ситуация с таким же неразделением ЕН, добилась зачёта сумм, уплаченных в декабре 2004 г. за январь 2005 по фондам. Правда была проверка, но все мои притязания подтвердились. Просто у меня ставка ЕН 200 грн. + 5 наёмных, да всё это по 4-м ЧПшникам. Так что если для кого-то сумма подаренного фондам не критична, то можно не связываться.

Сегодня была в одном из ПФ Харькова.
Сказали писать заявление на зачисление 42% от ЕН, уплаченных в январе за февраль в счет ЕСВ!!!
Переживаю - ниче они там не попутали? А то напишу - пришлют ответ, что нельзя. Ведь две недели назад присылали, хотя я просила зачесть декабрськую проплату и в счет пенсионных взносов! (Сегодня наконец зачли ее!)
Jane-Jane
Цитата(Анютка @ Mar 11 2011, 11:07 AM) *
голова кругом идет! при ставке 200 ЕН в ПФУ платим 114 грн., а потом, когда платим ЕСВ, то 326,53-114=212,53?

Не платим мы 114грн. в ПФУ, а платим 326,53 ЕСВ и считаем, что в них уже сидят 114грн.
McGregor
писец ph34r.gif дурдом.

От Налогового кодекса у меня:
возникла цель: купить автомат Калашникова
Т@нюш@
Кто нибудь подскажите так надо все таки платить за 1 кв. 2011г ЕСВ или нет?
AlShep
Цитата(Т@нюш@ @ Mar 14 2011, 07:52 PM) *
Кто нибудь подскажите так надо все таки платить за 1 кв. 2011г ЕСВ или нет?


Знаєте ,Як зробили ми у Сєвєродонецьку.
Спочатку з безготівкового рахунку підприємця Білоцерківської Р.М. перерахували на старі рахунки проплати і вони попроходили ,а потім понесли платіжки до відділеннь банків і просто заставили перерахувати кошти куди ми вважаємо за потрібне ( бо тільки ми з вами вирішуємо куди платити кошти ,як я говорю хоч на Луну ,і тільки після того ,як вони вияснять ,що такого рахунку "Луна" немає повинні повернути мені кошти з поясненнями ) і все ,у себе ми тільки лякали скаргами начальнику відділення в деяких містах люди складали акт про те що у них не приймають гроші і прикладали до скарги до наачальника ітам де хотіли заплатити там заплатили - відповідаю , бо рахунки є їх ніхто не закривав.
Просто трошечки наполегливості та відчуття відповідальності хоча би за себе і позбавитись комплексу жертви та меньшовартостя ,як що я заплатила то ви мабудь щось не доробили .
Ви вчиться у них вони у незаконний спосіб на смерть захищають свій простір ,а ви у законний не можете захистити свій. У них треба вчитись.
Рімма
Після того ,як ви заплатили на нові рахунки обовязково треба платити ЕСВ , але на слідуючий місяць ви можете заплатити на старі рахунки і вже не платити ЄСВ ( так як пішли відрахування 42 у ПФУ та 15 до соцфондів , треба просити порядок донарахування до вже сплаченого , якого в них немає ), отаке у нас законодавство хочеш так а хочеш іначе і все трактується на користь підприємця ПК України.
Рімма

Я сегодня через отделение банка проплатил на старый счет(там ,где распределение идёт автоматически и который действовал в 2010 году).ЕСВ не плачу.
Анютка
Цитата(Jane-Jane @ Mar 11 2011, 11:36 PM) *
Не платим мы 114грн. в ПФУ, а платим 326,53 ЕСВ и считаем, что в них уже сидят 114грн.


спасибо!!!
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.