Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Питання по зміні призначення об"єкта (магазин)
Форумы газеты ЧАСТНЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ > Форумы по частному предпринимательству > Разные вопросы, связанные с предпринимательством
Домогосподарка
Вихідні дані:в селі маємо приватний магазин. В приміщенні, крім торгового залу, є кілька кімнат.
Як використати незадіяну площу для оптимізації доходу?
1 варіант-не змінювати призначення об"єкта "магазин" на "кафетерій"(то вже буде об"єкт громадського харчування...) Щоб уникнути додаткових умов від СЕС, можна обмежитися використанням одноразового посуду та бутильованої води для кави, готувати в мікрохвильовці заморожені напівфабрикати. Все без алкоголю і тютюну. Чи можна реалізувати такий варіант? Які проблеми і з якими контролюючими оганами я матиму в цьому випадку?
2 варіант- треба починати з проекту реконструкції приміщення (з експертизою), виготовлення відповідної документаціїї на новий об"єкт , введення його в експлуатацію. Уточніть, будь ласка, що я залишила поза увагою?
3 варіант-здавати відвідувачам кімнату в оренду на певний проміжок часу -попити кавуsmile.gif і т.п. Цей вид діяльності у мене відкритий. Орендна плата-це плата, наприклад, за 15-хвперебування в так званій "Кімнаті відпочинку" smile.gif Але як бути з договором оренди?
4 варіант, як продовження 3 в-ту,-організація дозвілля:
-дні народження діток. Продаємо в асортименті товари для солодкого столу+святкова програма за власним сценарієм і в ролі ведучої ( досвід є). Потрібно відкрити додатковий вид д-ті по організаціїї дозвілля.
-здавати кімнату бажаючим для проведення сімейних торжеств. Які прихованні проблеми є в цих випадках?
Вдячна всім форумчанам, хто виявить бажання допомогти мені порадою. Доречі, про подібну ідею мозкового штурму я читала і в журналі "ЧП ".
Домогосподарка
Цитата(Домогосподарка @ 23.01.2014, 00:07) *
Вихідні дані:в селі маємо приватний магазин. В приміщенні, крім торгового залу, є кілька кімнат.
Як використати незадіяну площу для оптимізації доходу?
1 варіант-не змінювати призначення об"єкта "магазин" на "кафетерій"(то вже буде об"єкт громадського харчування...) Щоб уникнути додаткових умов від СЕС, можна обмежитися використанням одноразового посуду та бутильованої води для кави, готувати в мікрохвильовці заморожені напівфабрикати. Все без алкоголю і тютюну. Чи можна реалізувати такий варіант? Які проблеми і з якими контролюючими оганами я матиму в цьому випадку?

Питання вирішується несподіваним чином- оформити нову справу в БТІ з магазину на кафетерій а ще краще на буфет без всяких проектів на реконструкціїї та експертиз.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.