Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: законно ли требуют штраф и пеню
Форумы газеты ЧАСТНЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ > Форумы по частному предпринимательству > Пенсионные и другие социальные взносы и сборы
Михалыч
Добрый день! Сложилась следующая ситуация. Пенсионный фонд, через виконавчу службу требует уплаты штрафа за 2011 год, мотивируя это тем что я несвоевременно заплатил налог ( заплачено 29.03.2012) этим же числом сдан и отчёт. Насколько я помню тогда оплатить и сдать отчёт можно было до 1 апреля, что все и делали. Или я ошибаюсь? И их требование законное?
surprise
Цитата(Михалыч @ 05.12.2013, 11:00) *
Добрый день! Сложилась следующая ситуация. Пенсионный фонд, через виконавчу службу требует уплаты штрафа за 2011 год, мотивируя это тем что я несвоевременно заплатил налог ( заплачено 29.03.2012) этим же числом сдан и отчёт. Насколько я помню тогда оплатить и сдать отчёт можно было до 1 апреля, что все и делали. Или я ошибаюсь? И их требование законное?

Вот что пишет ЗУ
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/2464-17/page2
Стаття 9. Порядок обчислення і сплати єдиного внеску
Платники єдиного внеску, зазначені у пункті 4 частини першої
статті 4 цього Закону, зобов'язані сплачувати єдиний внесок,
нарахований за календарний рік, до 10 лютого наступного року, крім
фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему
оподаткування, та членів сімей таких осіб, які беруть участь у
провадженні ними підприємницької діяльності, які сплачують єдиний
внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що
настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.
{ Абзац
третій частини восьмої статті 9 в редакції Закону N 5292-VI
( 5292-17 ) від 18.09.2012 } - это изменения которые коснулись порядка уплаты(разрешили платить за квартал).Сроки уплаты всю жизнь,со времени существования Закона,были до 20 числа месяца,следуюшим за тем за который платиться,т.е. уплатить за 2011 год вы должны были до 20 января 2012 года.
А отчет вы сдали правильно,вот подтверждение Инструкция ПФ №22-2(действующая на тот час)
http://www.pfu.gov.ua/pfu/control/uk/publi...mp;cat_id=38942
III. Форми та строки подання звіту
3.2. ФО-СПД, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, самі за себе і за членів сім'ї, які беруть участь у провадженні підприємницької діяльності; особи, які забезпечують себе роботою самостійно - займаються незалежною професійною діяльністю, а саме науковою, літературною, артистичною, художньою, освітньою або викладацькою, а також медичною, юридичною практикою, в тому числі адвокатською, нотаріальною діяльністю, або особи, які провадять релігійну (місіонерську) діяльність, іншу подібну діяльність та отримують дохід безпосередньо від цієї діяльності, за умови, що такі особи не є найманими працівниками чи підприємцями, самі за себе формують та подають до органів Пенсійного фонду звіт один раз на рік до 1 квітня року, наступного за базовим звітним періодом.
Базовим звітним періодом для них є календарний рік.
Прочитайте первый абзац моего последнего сообщения здесь
http://chp.com.ua/forums/index.php?showtop...&start=4770
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.