Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Сплата податків банківським переказом
Форумы газеты ЧАСТНЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ > Форумы по частному предпринимательству > Разные вопросы, связанные с предпринимательством
mayevski
Доброго дня,

хочу сплачувати податок шляхом банківського переказу на рахунок державного казначейства . Проблема в тому, що при сплаті треба вказувати код бюджетної класифікації. В Ощадбанку в формах є поле під цей код, а в комерційних банках не знають, куди той код приткнути. Чи може ощадбанк реально вписує цей код потім в "призначення платежу"?

Знайшов наказ, але там трохи не те: як вказувати саме код бюджетної класифікації (довгий, 8 цифр), не написано.

На eForms в одному з бланків побачив таке: "*;101; ;18050400 Єдиний податок з фізичних осіб", АЛЕ код тут вписаний в 4-ту позицію, котра згідно вищевказаного наказу заповнюється в довільній формі. Відповідно, є невпевненість в тому, що податок зарахують "куди треба" і не потрібно буде доводити, що я не верблюд.

На сайті держказначейства коди вказані під районом (якщо я правильно розумію таблицю), але ж при сплаті район не вказується.

Допоможіть, будь ласка, хто знає.

PS: ціна питання "віднести гроші в Ощадбанк" - 800 грн в моєму випадку, тому хочеться спростити.
Яло
Я этот код не только в назначении платежа пишу, как Вы указали, но и в строке "отримувач", после наименования получателя: "Держбюджет Н-ського р-ну м. Х; 18050400".
mayevski
Цитата(Яло @ Mar 13 2012, 09:08 PM) *
Я этот код не только в назначении платежа пишу, как Вы указали, но и в строке "отримувач", после наименования получателя: "Держбюджет Н-ського р-ну м. Х; 18050400".


Дякую. А Ви його (отримувача) так пишете при оплаті електронними засобами? Просто є підозра, що банк (приват в моєму випадку) може підмінити найменування отримувача виходячи з його рахунку чи ЄДПРОУ.
Яло
Цитата(mayevski @ Mar 13 2012, 10:09 PM) *
Дякую. А Ви його (отримувача) так пишете при оплаті електронними засобами? Просто є підозра, що банк (приват в моєму випадку) може підмінити найменування отримувача виходячи з його рахунку чи ЄДПРОУ.

В принципе банк не имеет права да и не может менять реквизиты не только получателя, но и вообще сформированный платежный документ. Даже если неверно указать реквизиты, то деньги банк попытается отправить по ним, но максимум через 3 дня они вернутся от несуществующего получателя.

Единственное, что банк мне помогает при набирании платежки в Банк-Клиенте - это при наборе МФО подставляется наименование банка, которое я все равно имею право исправлять.


А если это не первый платеж по этим реквизитам, то при наборе номера счета или ОКПО остальные реквизиты подставляются автоматически, но их я тоже имею право корректировать, пока не подпишу платежку.




mayevski
Цитата(Яло @ Mar 13 2012, 10:19 PM) *
В принципе банк не имеет права да и не может менять реквизиты не только получателя, но и вообще сформированный платежный документ. Даже если неверно указать реквизиты, то деньги банк попытается отправить по ним, но максимум через 3 дня они вернутся от несуществующего получателя.


Через клієнт-банк - можливо. Через приват24 (з приватного рахунку) вони в опис платежу дописують російською ПІБ платника навіщось, і побороти це мені не вдалося.
VOA
Цитата(mayevski @ Mar 13 2012, 10:41 PM) *
Через клієнт-банк - можливо. Через приват24 (з приватного рахунку) вони в опис платежу дописують російською ПІБ платника навіщось, і побороти це мені не вдалося.

Так Вы же пишете, что банк добавляет ФИО плательщика в назначение платежа, а перед этим Вам отвечали о реквизитах получателя. У меня, например, если в клиент-банке нажать "бюджет", то по ФОПу также заполнится в назначении платежа ФИО.
То, что укажут Ваши ФИО в назначении платежа - ничего страшного. Я видела квитанции других ФОПов от одной нашей местной фин.компании - они тоже ФМО указывают плательщика ЕН.
mayevski
Цитата(VOA @ Mar 13 2012, 11:43 PM) *
Так Вы же пишете, что банк добавляет ФИО плательщика в назначение платежа, а перед этим Вам отвечали о реквизитах получателя. У меня, например, если в клиент-банке нажать "бюджет", то по ФОПу также заполнится в назначении платежа ФИО.


То було наведено просто як приклад того, як банк займається самодіяльністю в задаванні реквізитів.
mayevski
Цитата(korpusov @ Mar 13 2012, 11:06 PM) *
в кожному банку своя політика, да і приват банк не банк...мені не довподоби...з приватного рахунку сплачувати податки це нонсенс.


У кожного свої розклади smile.gif. В даному випадку гроші вже лежать на приватному рахунку, а оскільки податок платити треба, то чому б не зробити це простим переказом.
VOA
Цитата(mayevski @ Mar 14 2012, 08:25 AM) *
То було наведено просто як приклад того, як банк займається самодіяльністю в задаванні реквізитів.

А давайте Вы будете задавать конкретные вопросы, а не приводить примеры по другим ситуациям. Никакой самодеятельности здесь нет, а банк указывает Вас как плательщика - это нормально, что позволяет идентифицировать плательщика.
mayevski
Цитата(VOA @ Mar 14 2012, 11:31 AM) *
А давайте Вы будете задавать конкретные вопросы, а не приводить примеры по другим ситуациям. Никакой самодеятельности здесь нет, а банк указывает Вас как плательщика - это нормально, что позволяет идентифицировать плательщика.


Конкретне питання в першому повідомленні. І давайте ми не будемо розмірковувати, що є нормальним з вашої точки зору, а що з точки зору певних правил (як банківських, так і здорового глузду).
VOA
Цитата(mayevski @ Mar 14 2012, 11:46 AM) *
Конкретне питання в першому повідомленні. І давайте ми не будемо розмірковувати, що є нормальним з вашої точки зору, а що з точки зору певних правил (як банківських, так і здорового глузду).

wink.gif Та ради Бога, не будем розмірковувати взагалі (особенно "з точки зору певних правил").
blink.gif Только зачем тогда вопросы задавать?
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.