Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Продажа за наличные ФОП на ОС.
Форумы газеты ЧАСТНЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ > Форумы по частному предпринимательству > Разные вопросы, связанные с предпринимательством
TIR79
Добрый день. Я ФОП на ОС без НДС.В основном торгую по безналу.Скажите, если продавать товар за нал, какие нужно выписывать документы (я так понимаю чек), куда вносить приход денег,кроме книги доходов и расходов и нужен ли для этого устанавливать кассовый аппарат?

Заранее, спасибо.
КЛЕР
Цитата(TIR79 @ Oct 13 2011, 08:52 AM) *
Добрый день. Я ФОП на ОС без НДС.В основном торгую по безналу.Скажите, если продавать товар за нал, какие нужно выписывать документы (я так понимаю чек), куда вносить приход денег,кроме книги доходов и расходов и нужен ли для этого устанавливать кассовый аппарат?

Заранее, спасибо.

Для вас все продажи за нал - исключительно через КАССОВЫЙ аппарат!!!!! Будьте осторожны, за нарушение - штрафы в 5-кратном размере от общей суммы такой выручки.

Покупать/оплачивать за свои нал. сбережения можно.
TIR79
Цитата(КЛЕР @ Oct 13 2011, 09:09 AM) *
Для вас все продажи за нал - исключительно через КАССОВЫЙ аппарат!!!!! Будьте осторожны, за нарушение - штрафы в 5-кратном размере от общей суммы такой выручки.

Покупать/оплачивать за свои нал. сбережения можно.

Т.е. без кассового аппарата можно торговать, если на едином налоге буду находится? И еще вопрос, если я клиенту выпишу счет-фактуру и он через банк оплатит наличными - так можно?
Ольга Киса
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/mai...336-2000-%d0%bf подскажите а это еще действительно?
Olga business-consultant
Цитата(Ольга Киса @ Oct 13 2011, 08:40 AM) *
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/mai...336-2000-%d0%bf подскажите а это еще действительно?

Ст 9 ЗУ №265
Стаття 9. Реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються:

1) при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва та наданні послуг підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку;

(пункт 1 статті 9 у редакції
 Закону України від 04.10.2001 р. N 2746-III)

2) при виконанні усіх банківських операцій (крім операцій з купівлі-продажу іноземної валюти);

3) при виконанні операцій з купівлі-продажу іноземної валюти у разі, якщо ці операції виконуються у касах уповноважених банків з оформленням розрахункових документів відповідно до нормативних актів Національного банку України;

4) при продажу проїзних і перевізних документів із застосуванням бланків суворого обліку на залізничному (крім приміського) та авіаційному транспорті з оформленням розрахункових і звітних документів та на автомобільному транспорті з видачею талонів, квитанцій, квитків з нанесеними друкарським способом серією, номером, номінальною вартістю, а також при продажу білетів державних лотерей через електронну систему прийняття ставок, що контролюється у режимі реального часу Державним казначейством України, та квитків на відвідування культурно-спортивних і видовищних закладів;

(пункт 4 статті 9 із змінами, внесеними згідно із
 Законом України від 21.12.2000 р. N 2156-III)

5) при продажу товарів (наданні послуг) фізичними особами - підприємцями, які сплачують фіксований податок;

(статтю 9 доповнено пунктом 5 згідно із
 Законом України від 21.12.2000 р. N 2156-III,
 пункт 5 статті 9 у редакції
 Законів України від 04.10.2001 р. N 2746-III,
 від 02.12.2010 р. N 2756-VI)

6) при продажу товарів (наданні послуг) фізичними особами - підприємцями, які сплачують єдиний податок;

(статтю 9 доповнено пунктом 6 згідно із
 Законом України від 21.12.2000 р. N 2156-III,
 пункт 6 статті 9 у редакції
 Законів України від 04.10.2001 р. N 2746-III,
від 02.12.2010 р. N 2756-VI)


КЛЕР
Цитата(TIR79 @ Oct 13 2011, 09:17 AM) *
Т.е. без кассового аппарата можно торговать, если на едином налоге буду находится? И еще вопрос, если я клиенту выпишу счет-фактуру и он через банк оплатит наличными - так можно?

1. Да, без КА - только на Едином.
2. Можно, для вас это будет безнал.
Тамила
Посоветуйте мне пожалуйста.
Есть у меня домик небольшой возле моря,хочу оформится ФОП на ОС,планирую кормить. И собственно вопрос:
Нужен ли мне КА,патент?
Jane-Jane
Цитата(Тамила @ Nov 11 2011, 10:56 PM) *
Посоветуйте мне пожалуйста.
Есть у меня домик небольшой возле моря,хочу оформится ФОП на ОС,планирую кормить. И собственно вопрос:
Нужен ли мне КА,патент?

Зачем на ОС? Алкоголь нужен?
РРО надо, патент надо...
finky
Добрый день! Подскажите пожалуйста если на протяжении 1 дня сделаны два Z очтета/ по глупости -вывести деньги сРРО,сделала обнуление, получился остаток в касе РРО , потом этот остаток вношу служебный ввод и уже вывела деньги с РРО, по книге вписала 2 отчета /, ошибка ли это или какие могут быть последствия./ Очень прошу подскажите
Luha
Цитата(finky @ Nov 13 2011, 02:48 PM) *
Добрый день! Подскажите пожалуйста если на протяжении 1 дня сделаны два Z очтета/ по глупости -вывести деньги сРРО,сделала обнуление, получился остаток в касе РРО , потом этот остаток вношу служебный ввод и уже вывела деньги с РРО, по книге вписала 2 отчета /, ошибка ли это или какие могут быть последствия./ Очень прошу подскажите


Ни чего страшного в этом нет. Спите спокойно.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.