Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Перевірки Пенсійним Фондом
Форумы газеты ЧАСТНЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ > Форумы по частному предпринимательству > Пенсионные и другие социальные взносы и сборы
Домогосподарка
Мене повідомили про планову перевірку за 2006-10р. Попросили надати відомості по зарплаті. Я вже мала досвід перевірки по сплаті внесків за 2000-2004, коли за затримку в перерахуванні в 1-7 днів заплатила штрафну санкцію 10% + пеня. В сумі це склало до 400грн. Я передбачила, що за такі забудькуваті порушення у мене знову намічається штрафна санкція. Але висновки перевіряючої перевершили всі мої сподівання! Навіть сама дівчинка-перевіряюча злякалася такої суми. За кожен місяць мені нарахували по 50% штрафних санкцій (це порядка 500грн) за всі 5 років! І все через те, що я зарплату платила в перших числах місяця, а внески з 15 до 20 числа. На допомогу юнці прийшла начальник відділу, яка апелювала до ст106 п.7, що за несплату, неповну або несвоєчасну сплату авансових платежів із страхових внесків, передбачених цим Законом, - штраф у розмірі 50 відсотків сум несплачених або своєчасно не сплачених авансових платежів. Хоча в Пам"ятці, що роздавав ПФ, попередження про такі можливі штрафи, відсутнє. Пообіцяли взяти для перевірки лише останні 3 роки, але мене це не заспокоює. Як захиститися?
Goha2000
Если проверка проходит сейчас, то ссылаться на ст.106 п1-9 они не могут, так как
эти статьи не действуют!
Подробней здесь http://pravoprostir.com/z-01-01-2011r-vtra...e-straxuvannya/
nikon567
Цитата(Домогосподарка @ Feb 18 2011, 12:35 AM) *
Мене повідомили про планову перевірку за 2006-10р. Попросили надати відомості по зарплаті. Я вже мала досвід перевірки по сплаті внесків за 2000-2004, коли за затримку в перерахуванні в 1-7 днів заплатила штрафну санкцію 10% + пеня. В сумі це склало до 400грн. Я передбачила, що за такі забудькуваті порушення у мене знову намічається штрафна санкція. Але висновки перевіряючої перевершили всі мої сподівання! Навіть сама дівчинка-перевіряюча злякалася такої суми. За кожен місяць мені нарахували по 50% штрафних санкцій (це порядка 500грн) за всі 5 років! І все через те, що я зарплату платила в перших числах місяця, а внески з 15 до 20 числа. На допомогу юнці прийшла начальник відділу, яка апелювала до ст106 п.7, що за несплату, неповну або несвоєчасну сплату авансових платежів із страхових внесків, передбачених цим Законом, - штраф у розмірі 50 відсотків сум несплачених або своєчасно не сплачених авансових платежів. Хоча в Пам"ятці, що роздавав ПФ, попередження про такі можливі штрафи, відсутнє. Пообіцяли взяти для перевірки лише останні 3 роки, але мене це не заспокоює. Як захиститися?



Не открывайте им дверь. Не пойман не вор, а если впустили... huh.gif Отбивайтесь. mad.gif
VOA
Цитата(Домогосподарка @ Feb 17 2011, 11:35 PM) *
Мене повідомили про планову перевірку за 2006-10р. Попросили надати відомості по зарплаті. Я вже мала досвід перевірки по сплаті внесків за 2000-2004, коли за затримку в перерахуванні в 1-7 днів заплатила штрафну санкцію 10% + пеня. В сумі це склало до 400грн. Я передбачила, що за такі забудькуваті порушення у мене знову намічається штрафна санкція. Але висновки перевіряючої перевершили всі мої сподівання! Навіть сама дівчинка-перевіряюча злякалася такої суми. За кожен місяць мені нарахували по 50% штрафних санкцій (це порядка 500грн) за всі 5 років! І все через те, що я зарплату платила в перших числах місяця, а внески з 15 до 20 числа. На допомогу юнці прийшла начальник відділу, яка апелювала до ст106 п.7, що за несплату, неповну або несвоєчасну сплату авансових платежів із страхових внесків, передбачених цим Законом, - штраф у розмірі 50 відсотків сум несплачених або своєчасно не сплачених авансових платежів. Хоча в Пам"ятці, що роздавав ПФ, попередження про такі можливі штрафи, відсутнє. Пообіцяли взяти для перевірки лише останні 3 роки, але мене це не заспокоює. Як захиститися?

Останнє речення: так вже взяли на перевірку документи чи ні? Якщо ще не взяли (а Ви ФОП і не маєте касової книги і з/п видавали готівкою з виручки), то переписати відомості виплати зарплати з 01 числа на 15-20. У старому законодавстві (до 01.01.2011) також ще діяла норма про те, якщо з/п видається з виручки, то податки з неї перераховувались не пізніше наступного банківського дня.
Домогосподарка
Цитата(VOA @ Mar 11 2011, 10:18 PM) *
У старому законодавстві (до 01.01.2011) також ще діяла норма про те, якщо з/п видається з виручки, то податки з неї перераховувались не пізніше наступного банківського дня.
Жаль, що Ви пізно звернули увагу на моє питання. Я у розмові з перевіряючою згадувала, що десь зустрічала інформацію про те, що можу перераховувати внески на наступний день. Але та стояла на своєму, що все в один день. Заплатила 3 тис грн штрафу - по 50% авнсових платежів за останніх три роки.
Тепер навчена вже. Але питання залишилося, яким чином на форумі створити оперативний зв"язок з юристами певних спеціалізацій?
VOA
Цитата(Домогосподарка @ Mar 19 2011, 02:14 PM) *
Жаль, що Ви пізно звернули увагу на моє питання. Я у розмові з перевіряючою згадувала, що десь зустрічала інформацію про те, що можу перераховувати внески на наступний день. Але та стояла на своєму, що все в один день. Заплатила 3 тис грн штрафу - по 50% авнсових платежів за останніх три роки.
Тепер навчена вже. Але питання залишилося, яким чином на форумі створити оперативний зв"язок з юристами певних спеціалізацій?

А не хотите попробовать сейчас отбиться через суд? Норма о перечислении не позднее следующего банковского дня была и в Законе "О ПФ" и в Законе № 2181 "О порядке погашения обязательств налогоплательщиков...". К сожалению я не юрист, а только бухгалтер.
Хохлушка
В 2181 не было никакой нормы о следующем банковском дне.Укажите где именно.ЗП и взносы должны быть одновременно.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.