Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: ФОП закрыть ЮР Л открыть
Форумы газеты ЧАСТНЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ > Форумы по частному предпринимательству > Налогообложение > Упрощенная система налогообложения
tanay
Если я сейчас открою юр. лицо (была ФОП на ЕН вал выручки за 2010 год 220 тыс грн, такая же будет и на юр лице (ну я так думаю) и имела 4 чел рабочих), то мои налоги:
НДС 0% (по ст. 181, ст. 182(они тут где-то есть)),( НДС не дают ни при каких обстоятельствах, ссылаясь на ст. 181, ст. 182)
http://forum.vobu.com.ua/viewtopic.php?f=2&t=52903
181.1. У разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з цим розділом, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп’ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 300 000 гривень (без урахування податку на додану вартість), така особа зобов’язана зареєструватися як платник податку в органі державної податкової служби за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) з дотриманням вимог, передбачених статтею 183 цього Кодексу, крім особи, яка є платником єдиного податку.
182.1. Якщо особа, яка провадить оподатковувані операції і відповідно до пункту 181.1 статті 181 цього Кодексу не є платником податку у зв’язку з тим, що обсяги оподатковуваних операцій є меншими від встановленої зазначеною статтею суми та обсяги постачання товарів/послуг іншим платникам податку за останні 12 календарних місяців сукупно становлять не менше 50 відсотків загального обсягу постачання, вважає за доцільне добровільно зареєструватися як платник податку, така реєстрація здійснюється за її заявою.

Налог на прибыль 0% (я согласна платить две минимальные зарплаты своим 4 человекам и себе пятой, доход мой будет меньше 3 млн грн)(по ст
154.6. На період з 1 січня 2011 року до 1 січня 2016 року застосовується ставка 0 відсотків для платників податку на прибуток, в яких розмір доходів кожного звітного податкового періоду наростаючим підсумком з початку року не перевищує три мільйони гривень та нарахованої за кожний місяць звітного періоду заробітної плати (доходу) працівників, які перебувають з платником податку у трудових відносинах, є не меншим, ніж дві встановлені законодавством мінімальні заробітні плати, та які відповідають одному із таких критеріїв:
а) утворені в установленому законом порядку після 1 січня 2011 року;
б) діючі, у яких протягом трьох послідовних попередніх років (або протягом усіх попередніх періодів, якщо з моменту їх утворення пройшло менше трьох років), щорічний обсяг доходів задекларовано у сумі, що не перевищує три мільйони гривень, та у яких середньооблікова кількість працівників протягом цього періоду не перевищувала двадцяти осіб;
в) які були зареєстровані платниками єдиного податку в установленому законодавством порядку в період до набрання чинності цим Кодексом та у яких за останній календарний рік обсяг виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) становив до 1 млн. грн. та середньооблікова кількість працівників становила до 50 осіб.)

А теперь вопросы:
1. Это и есть ОБЕЩАННЫЕ НАЛОГОВЫЕ КАНИКУЛЫ?
2. Как будет называться моя система налогообложения?
3. Мне реально кто-то так оформит (а то я дюююже сомневаюсь)?
4. Какие налоги я все-таки должна буду платить, кроме ЕСВ с зарплаты?
5. Надо ли кассовый аппарат?
6. Нужны ли патенты, лицензии и пр. (вид деятельности производство, оптовая и розничная торговля, но если что-то нельзя, могу оформить только то что можно)?
7. И каков он, этот установлений законом порядок після 1 січня 2011 року?
8. Дадут ли мне ТАК работать?
9. Можно ли такое ЮР л на затраты?
10. Как Вы думаете, будут ли у меня клиенты ЮР л с НДС?
Ksushenka
Только открывать юр.лицо нужно после 01.04.2011г.,т.к. раздел 3 налогового кодекса ,соответственнно и пункт 154.6 начинае действовать с 01.04.2011г.:
154.6. На період з 1 квітня 2011 року до 1 січня 2016 року застосовується ставка 0 відсотків для платників податку на прибуток, у яких розмір доходів кожного звітного податкового періоду наростаючим підсумком з початку року не перевищує трьох мільйонів гривень та нарахованої за кожний місяць звітного періоду заробітної плати (доходу) працівників, які перебувають з платником податку у трудових відносинах, є не меншим, ніж дві мінімальні заробітні плати, розмір якої встановлено законом, та які відповідають одному із таких критеріїв:

а) утворені в установленому законом порядку після 1 квітня 2011 року;

б) діючі, у яких протягом трьох послідовних попередніх років (або протягом усіх попередніх періодів, якщо з моменту їх утворення пройшло менше трьох років), щорічний обсяг доходів задекларовано в сумі, що не перевищує трьох мільйонів гривень, та у яких середньооблікова кількість працівників протягом цього періоду не перевищувала 20 осіб;

в) які були зареєстровані платниками єдиного податку в установленому законодавством порядку в період до набрання чинності цим Кодексом та у яких за останній календарний рік обсяг виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) становив до одного мільйона гривень та середньооблікова кількість працівників становила до 50 осіб.
Гоша21
Вроде бы на оптовую, посредническую деятельность "каникулы" не распространяются. У меня та же ситуация, думаю сдать свидетельство на ЕН и перейти на ОСН только снять "оптову" оставить "розницу".
Ksushenka
Да , на оптовую не распространяется.Полный перечень
2.1) діяльність у сфері розваг, визначену в підпункті 14.1.46 пункту 14.1 статті 14 розділу I;
2.2) виробництво, оптовий продаж, експорт імпорт підакцизних товарів;
2.3) виробництво, оптовий та роздрібний продаж пально-мастильних матеріалів;
2.4) видобуток, серійне виробництво та виготовлення дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення, що підлягають ліцензуванню відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності";
2.5) фінансову діяльність (гр. 65 - гр. 67 Секції J КВЕД ДК 009:2005);
2.6) діяльність з обміну валют;
2.7) видобуток та реалізацію корисних копалин загальнодержавного значення;
2.8) операції з нерухомим майном, оренду (у тому числі надання в оренду торгових місць на ринках та/або у торгівельних об'єктах) (гр. 70, 71 КВЕД ДК 009:2005);
2.9) діяльність з надання послуг пошти та зв'язку (гр. 64 КВЕД ДК 009:2005);
2.10) діяльність з організації торгів (аукціонів) виробами мистецтва, предметами колекціонування або антикваріату;
2.11) діяльність з надання послуг у сфері телебачення і радіомовлення відповідно до Закону України "Про телебачення і радіомовлення";
2.12) охоронну діяльність;
2.13) зовнішньоекономічну діяльність (крім діяльності у сфері інформатизації);
2.14) виробництво продукції на давальницькій сировині;
2.15) оптову торгівлю і посередництво в оптовій торгівлі;

2.16) діяльність у сфері виробництва та розподілення електроенергії, газу та води;
2.17) діяльність у сферах права, бухгалтерського обліку, інжинірингу; надання послуг підприємцям (гр. 74 КВЕД ДК 009:2005).
TAXES-REDUCE
Цитата(Ksushenka @ Jan 28 2011, 02:49 PM) *
Только открывать юр.лицо нужно после 01.04.2011г.,т.к. раздел 3 налогового кодекса ,соответственнно и пункт 154.6 начинае действовать с 01.04.2011г.:
154.6. На період з 1 квітня 2011 року до 1 січня 2016 року застосовується ставка 0 відсотків для платників податку на прибуток, у яких розмір доходів кожного звітного податкового періоду наростаючим підсумком з початку року не перевищує трьох мільйонів гривень та нарахованої за кожний місяць звітного періоду заробітної плати (доходу) працівників, які перебувають з платником податку у трудових відносинах, є не меншим, ніж дві мінімальні заробітні плати, розмір якої встановлено законом, та які відповідають одному із таких критеріїв:

а) утворені в установленому законом порядку після 1 квітня 2011 року;

б) діючі, у яких протягом трьох послідовних попередніх років (або протягом усіх попередніх періодів, якщо з моменту їх утворення пройшло менше трьох років), щорічний обсяг доходів задекларовано в сумі, що не перевищує трьох мільйонів гривень, та у яких середньооблікова кількість працівників протягом цього періоду не перевищувала 20 осіб;

в) які були зареєстровані платниками єдиного податку в установленому законодавством порядку в період до набрання чинності цим Кодексом та у яких за останній календарний рік обсяг виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) становив до одного мільйона гривень та середньооблікова кількість працівників становила до 50 осіб.

Ви думаєте, що відкрившись, ви зразу отримаєте великий прибуток?
Відкрити можна хоч завтра.

Просто, за перший квартал ставка податку на прибуток буде по ставці 25%, якщо прибуток буде взагалі.

0% ставка полегшить оподаткування дуже малій кількості підприємств.
Це піар і офіційна статистика.
tanay
Цитата(Ksushenka @ Jan 28 2011, 03:12 PM) *
Да , на оптовую не распространяется.Полный перечень
2.1) діяльність у сфері розваг, визначену в підпункті 14.1.46 пункту 14.1 статті 14 розділу I;
2.2) виробництво, оптовий продаж, експорт імпорт підакцизних товарів;
2.3) виробництво, оптовий та роздрібний продаж пально-мастильних матеріалів;
2.4) видобуток, серійне виробництво та виготовлення дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення, що підлягають ліцензуванню відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності";
2.5) фінансову діяльність (гр. 65 - гр. 67 Секції J КВЕД ДК 009:2005);
2.6) діяльність з обміну валют;
2.7) видобуток та реалізацію корисних копалин загальнодержавного значення;
2.8) операції з нерухомим майном, оренду (у тому числі надання в оренду торгових місць на ринках та/або у торгівельних об'єктах) (гр. 70, 71 КВЕД ДК 009:2005);
2.9) діяльність з надання послуг пошти та зв'язку (гр. 64 КВЕД ДК 009:2005);
2.10) діяльність з організації торгів (аукціонів) виробами мистецтва, предметами колекціонування або антикваріату;
2.11) діяльність з надання послуг у сфері телебачення і радіомовлення відповідно до Закону України "Про телебачення і радіомовлення";
2.12) охоронну діяльність;
2.13) зовнішньоекономічну діяльність (крім діяльності у сфері інформатизації);
2.14) виробництво продукції на давальницькій сировині;
2.15) оптову торгівлю і посередництво в оптовій торгівлі;

2.16) діяльність у сфері виробництва та розподілення електроенергії, газу та води;
2.17) діяльність у сферах права, бухгалтерського обліку, інжинірингу; надання послуг підприємцям (гр. 74 КВЕД ДК 009:2005).


Ну я же писала, оформлюсь без опта (хотя это нонсенс, Вы не находите, ФЛП на опте можна, а юр лицу нельзя!), только производство и розница.

Хотя я имела ввиду, что продаю оптом свой, собственного производства, товар, а не скупка-перепродажа, а такого пункта тут нет!!!!!

И ещё какие варианты....

Жду ответов....
Цитата(TAXES-REDUCE @ Jan 28 2011, 03:15 PM) *
Ви думаєте, що відкрившись, ви зразу отримаєте великий прибуток?
Відкрити можна хоч завтра.

Просто, за перший квартал ставка податку на прибуток буде по ставці 25%, якщо прибуток буде взагалі.

0% ставка полегшить оподаткування дуже малій кількості підприємств.
Це піар і офіційна статистика.

Где так написано, что перший квартал ставка податку на прибуток буде по ставці 25%, если только оформляюсь? По моему, в моем случае надо читать:
При цьому, якщо платники податку, які застосовують норми цього пункту, у будь-якому звітному періоді досягли показників щодо отриманого доходу, середньооблікової чисельності або середньої заробітної плати працівників, з яких хоча б один не відповідає критеріям, зазначеним у цьому пункті, то такі платники податку зобов’язані оподаткувати прибуток, отриманий у такому звітному періоді, за ставкою, встановленою пунктом 151.1 статті 151 цього кодексу.
Я это не нарушаю, я ничего тут не нарушаю, а если не запрещено, то разрешено, я так понимаю!
Ромиша
Цитата(tanay @ Jan 28 2011, 03:22 PM) *
Ну я же писала, оформлюсь без опта (хотя это нонсенс, Вы не находите, ФЛП на опте можна, а юр лицу нельзя!), только производство и розница.

Хотя я имела ввиду, что продаю оптом свой, собственного производства, товар, а не скупка-перепродажа, а такого пункта тут нет!!!!!

И ещё какие варианты....

Жду ответов....

Где так написано, что перший квартал ставка податку на прибуток буде по ставці 25%, если только оформляюсь? По моему, в моем случае надо читать:
При цьому, якщо платники податку, які застосовують норми цього пункту, у будь-якому звітному періоді досягли показників щодо отриманого доходу, середньооблікової чисельності або середньої заробітної плати працівників, з яких хоча б один не відповідає критеріям, зазначеним у цьому пункті, то такі платники податку зобов’язані оподаткувати прибуток, отриманий у такому звітному періоді, за ставкою, встановленою пунктом 151.1 статті 151 цього кодексу.
Я это не нарушаю, я ничего тут не нарушаю, а если не запрещено, то разрешено, я так понимаю!

Ох, я бы не велась на такую заманчивую перспективу как 0% по налогу на прибыль: будете платить по 2 минималки весь год в надежде, что попадете в эту категорию. А потом наши законодатели возьмут и издадут очередной шедевр по поводу этих налоговых каникул- пункт такой-то НК считать недействительным...
Ksushenka
Цитата(Ромиша @ Jan 28 2011, 03:51 PM) *
Ох, я бы не велась на такую заманчивую перспективу как 0% по налогу на прибыль: будете платить по 2 минималки весь год в надежде, что попадете в эту категорию. А потом наши законодатели возьмут и издадут очередной шедевр по поводу этих налоговых каникул- пункт такой-то НК считать недействительным...

А почему целый год надеятся,что попадешь под эту категорию?если согласно п.154.6.
"а) утворені в установленому законом порядку після 1 квітня 2011 року; "

Регистрировать новое юр.лицо и сразу попадать под эту категория ,главное не превысить объм доходов 3 мл.грн.,начислять нужную зарплату и спокойненько работать
Ромиша
Цитата(Ksushenka @ Jan 28 2011, 04:13 PM) *
А почему целый год надеятся,что попадешь под эту категорию?если согласно п.154.6.
"а) утворені в установленому законом порядку після 1 квітня 2011 року; "

Регистрировать новое юр.лицо сразу попадать под эту категория ,главное не превысить объм доходов 3 мл.грн.,начислять нужную зарплату и спокойненько работать

Потому, что "На період з 1 квітня 2011 року до 1 січня 2016 року застосовується ставка 0 відсотків для платників податку на прибуток, у яких розмір доходів кожного звітного податкового періоду наростаючим підсумком з початку року не перевищує трьох мільйонів гривень та нарахованої за кожний місяць звітного періоду заробітної плати (доходу) працівників, які перебувають з платником податку у трудових відносинах, є не меншим, ніж дві мінімальні заробітні плати, розмір якої встановлено законом, та які відповідають одному із таких критеріїв..."
tanay
Цитата(Ksushenka @ Jan 28 2011, 04:13 PM) *
А почему целый год надеятся,что попадешь под эту категорию?если согласно п.154.6.
"а) утворені в установленому законом порядку після 1 квітня 2011 року; "

Регистрировать новое юр.лицо и сразу попадать под эту категория ,главное не превысить объм доходов 3 мл.грн.,начислять нужную зарплату и спокойненько работать

Вот и я так думаю!!!!
TAXES-REDUCE
Цитата(tanay @ Jan 28 2011, 03:22 PM) *
Ну я же писала, оформлюсь без опта (хотя это нонсенс, Вы не находите, ФЛП на опте можна, а юр лицу нельзя!), только производство и розница.

Хотя я имела ввиду, что продаю оптом свой, собственного производства, товар, а не скупка-перепродажа, а такого пункта тут нет!!!!!

И ещё какие варианты....

Жду ответов....

Где так написано, что перший квартал ставка податку на прибуток буде по ставці 25%, если только оформляюсь? По моему, в моем случае надо читать:
При цьому, якщо платники податку, які застосовують норми цього пункту, у будь-якому звітному періоді досягли показників щодо отриманого доходу, середньооблікової чисельності або середньої заробітної плати працівників, з яких хоча б один не відповідає критеріям, зазначеним у цьому пункті, то такі платники податку зобов’язані оподаткувати прибуток, отриманий у такому звітному періоді, за ставкою, встановленою пунктом 151.1 статті 151 цього кодексу.
Я это не нарушаю, я ничего тут не нарушаю, а если не запрещено, то разрешено, я так понимаю!

Опт це не реалізація чогось великої кількості.
Якщо продаєте продукцію власного виробництва, то це не торгова діяльність.
Це реалізація, яка є у всіх секціях КВЕДів.
Оптова торгівля юрособі не заборонена.
Тільки, в такому випадку, ця юрособа не зможе застосовувати ставку податку на прибуток 0%.

Тут нічого розуміти крім норм закону "Про оподаткування прибутку підприємств".
Згідно цього закону ставка податку на прибуток 25% і це не залежить від того, коли ви реєструєтесь.
Закон діє до кінця 1 кварталу.
З 2 кварталу вступає III розділ податкового кодексу.

І важливе доповнення.
Якщо ваше підприємство не буде платником ПДВ, то з ним не будуть співпрацювати інші юрособи - платники ПДВ.
Тобто, у вас залишається лише реалізація своєї продукції виключно населенню.

Якщо потім зареєструєтесь платником ПДВ, то податківці навісять на вас сплату цього податку незалежно від реального податкового зобовязання за так званою податковою нагрузкою, яка значно зросте з 1 квітня.
Jane-Jane
Если собственное производство - то оптовой торговли нет, и под каникулы попадаете... и РРО тогда не нужен, при условии оформления ПКО...
Да, и зарегистрироваться плательщиком НДС - платить НДС...
OleG1
Цитата(Ksushenka @ Jan 28 2011, 04:12 PM) *
Да , на оптовую не распространяется.Полный перечень
2.1) діяльність у сфері розваг, визначену в підпункті 14.1.46 пункту 14.1 статті 14 розділу I;
2.2) виробництво, оптовий продаж, експорт імпорт підакцизних товарів;
2.3) виробництво, оптовий та роздрібний продаж пально-мастильних матеріалів;
2.4) видобуток, серійне виробництво та виготовлення дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення, що підлягають ліцензуванню відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності";
2.5) фінансову діяльність (гр. 65 - гр. 67 Секції J КВЕД ДК 009:2005);
2.6) діяльність з обміну валют;
2.7) видобуток та реалізацію корисних копалин загальнодержавного значення;
2.8) операції з нерухомим майном, оренду (у тому числі надання в оренду торгових місць на ринках та/або у торгівельних об'єктах) (гр. 70, 71 КВЕД ДК 009:2005);
2.9) діяльність з надання послуг пошти та зв'язку (гр. 64 КВЕД ДК 009:2005);
2.10) діяльність з організації торгів (аукціонів) виробами мистецтва, предметами колекціонування або антикваріату;
2.11) діяльність з надання послуг у сфері телебачення і радіомовлення відповідно до Закону України "Про телебачення і радіомовлення";
2.12) охоронну діяльність;
2.13) зовнішньоекономічну діяльність (крім діяльності у сфері інформатизації);
2.14) виробництво продукції на давальницькій сировині;
2.15) оптову торгівлю і посередництво в оптовій торгівлі;

2.16) діяльність у сфері виробництва та розподілення електроенергії, газу та води;
2.17) діяльність у сферах права, бухгалтерського обліку, інжинірингу; надання послуг підприємцям (гр. 74 КВЕД ДК 009:2005).


2.17) діяльність у сферах права, бухгалтерського обліку, інжинірингу; надання послуг підприємцям (гр. 74 КВЕД ДК 009:2005).
Это касаеться всех кведов группы 74.00.0 ?????
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.