Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Розрахунок...
Форумы газеты ЧАСТНЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ > Форумы по частному предпринимательству > Разные вопросы, связанные с предпринимательством
Torus
Доброго здоров'я всім! Допоможіть будь ласка розібратися, яким чином вести розрахунки в наступній ситуації...
Припустимо я продаю самовар... Тільки от він знаходиться в Тулі і час його доставки близько 7 днів. Як правильно по безготівковому розрахунку оформити оплату цього товару? Я думаю що якось так: Я виписую квитанцію на сплату товару, потім мені приносять сплачену і я видаю накладну в якій сказано що час отримання товару до 7 діб з дня отримання накладною не враховуючи вихідні дні... Потім в день отримання самовару я віддаю його покупцеві?... Скажіть будь ласка чи це все реально і як правильно оформити усі чеки, квитанціії, накладні... Заздалегідь дякую!
Olga business-consultant
Цитата(Torus @ Jul 9 2010, 12:32 PM) *
Доброго здоров'я всім! Допоможіть будь ласка розібратися, яким чином вести розрахунки в наступній ситуації...
Припустимо я продаю самовар... Тільки от він знаходиться в Тулі і час його доставки близько 7 днів. Як правильно по безготівковому розрахунку оформити оплату цього товару? Я думаю що якось так: Я виписую квитанцію на сплату товару, потім мені приносять сплачену і я видаю накладну в якій сказано що час отримання товару до 7 діб з дня отримання накладною не враховуючи вихідні дні... Потім в день отримання самовару я віддаю його покупцеві?... Скажіть будь ласка чи це все реально і як правильно оформити усі чеки, квитанціії, накладні... Заздалегідь дякую!

1.Заключаете договор в котором оговариваете предоплату,срок доставки товара и т.д.
2.Выписываете счет.
3.Покупатель оплачивает-у вас возникают доходыкот вы включаете в отчет.
4.Получаете самовар.
5.Выписываете накладную.
6.Отгружаете (продаете) самовар покупателю.
Torus
Дуже вам дякую! Тепер все більш менш зрозуміло. А чи можна десь в інеті знайти зразок договору? Рахунок додається до договору? В рахунку зазначена додаткова інформація про договір? Дякую!
OPMB OPB
Цитата(Olga business-consultant @ Jul 9 2010, 03:03 PM) *
1.Заключаете договор в котором оговариваете предоплату,срок доставки товара и т.д.
2.Выписываете счет.
3.Покупатель оплачивает-у вас возникают доходыкот вы включаете в отчет.
4.Получаете самовар.
5.Выписываете накладную.
6.Отгружаете (продаете) самовар покупателю.

Абсолютно не воспринимаю ф.10 на общей системе .В связи с этим чисто методологический вопрос. Как будет выглядеть эта ситуация в Ф.10 на общей системе? Почему бы нам не поговорить на эту тему?
Честно говоря я ф.10 ненавижу, мыслей из-за необъективности нет

Torus
Чекайте, ще з розрахунком не розібралися, вам вже як ф 10 вести smile.gif. Отже по 1 пункту, що за договір? Купівлі-продажу? Я знаходив купівлі продажу між СПД і СПД, між юр. особою і юр. особою, а от зразок між СПД (мною) і просто фіз. особою (покупцем будь яким) - не знайшов... Допоможіть будь ласка!
Inet
Сейчас сюда зайдет Хохлушка и скажет:" Срочно наймите бухгалтера!!!" laugh.gif
Inet
Цитата(Torus @ Jul 10 2010, 11:48 PM) *
Чекайте, ще з розрахунком не розібралися, вам вже як ф 10 вести smile.gif. Отже по 1 пункту, що за договір? Купівлі-продажу? Я знаходив купівлі продажу між СПД і СПД, між юр. особою і юр. особою, а от зразок між СПД (мною) і просто фіз. особою (покупцем будь яким) - не знайшов... Допоможіть будь ласка!

Якщо Ваші покупці- фізичні особи (кінцеві споживачі), то ніякого договору з ними не потрібно.
Хоча, може Ви будете торгувати автомобілями, тоді інша справа.
Потурбуйтесь про договір з Вашим продавцем
Torus
Цитата(Inet @ Jul 11 2010, 10:48 AM) *
Якщо Ваші покупці- фізичні особи (кінцеві споживачі), то ніякого договору з ними не потрібно.
Хоча, може Ви будете торгувати автомобілями, тоді інша справа.
Потурбуйтесь про договір з Вашим продавцем

А як тоді вести відносини з нимим? Де гарантія що після сплати рахунку, який я випишу, я в 7-денний строк поставлю їм товар. Де це вказується чи пишеться, може в самій накладній чи де?...
CMOS
Цитата(Torus @ Jul 11 2010, 01:22 PM) *
А як тоді вести відносини з нимим?
Точно так же, без п.1.

Цитата(Torus @ Jul 11 2010, 01:22 PM) *
Де гарантія що після сплати рахунку, який я випишу, я в 7-денний строк поставлю їм товар.
В гражданском кодексе, если я не ошибаюсь. У покупателя есть платежный документ. И, до тех пор, пока у Вас нет подписанной им накладной, - Вы должны своему покупателю.
Inet
Цитата(CMOS @ Jul 11 2010, 12:28 PM) *
В гражданском кодексе, если я не ошибаюсь. У покупателя есть платежный документ. И, до тех пор, пока у Вас нет подписанной им накладной, - Вы должны своему покупателю.

По тому же Гражд. Кодексу, договор не только письменный может быть, но и устный. Тот же счет, как утверждают юристы- это тоже подтверждение договорных отношений.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.