IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

6 страниц V   1 2 3 > »   
Ответить в эту темуОткрыть новую тему
> МИЛЛИОННЫЙ штраф единщику в нарушение Закона о РРО
Sluggy
сообщение 25.10.2010, 17:09
Сообщение #1


Новичок
*

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 14
Регистрация: 25-October 10
Пользователь №: 25070Доброго времени суток.

Я закрываю единщика в Днепровском р-не г.Киева. В виду того, что в книге №10 графа "расходы" не велась, при составлении Акта проверки налоговики сослались на ст.3 п.12 Закона Украины "Про застосування реєстраторів..." №265/95ВР и пригрозили штрафом согласно ст.20 того же закона.

Подала в налоговую ЗАУВАЖЕННЯ, текст прилагаю:
"ЗАУВАЖЕННЯ
до Акту про результати позапланової виїзної перевірки дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства суб’єкта підприємницької діяльності-фізичної особи ___________ (ідентифікаційний номер __________) за період з 01.07.2007 р. по 30.06.2010 р. № ___________
від 11 жовтня 2010 року.

Щодо порушень, встановлених за результатами перевірки дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства суб’єктом підприємницької діяльності-фізичної особи ________, проведеної старшим державним податковим ревізором-інспектором ІІ рангу відділу контрольно-перевірочної роботи фізичних осіб управління оподаткування фізичних осіб ДПІ в Дніпровському районі м.Києва Мещеряковою М.В та та головним державним податковим ревізором-інспектором І рангу відділу контрольно-перевірочної роботи фізичних осіб управління оподаткування фізичних осіб ДПІ в Дніпровському районі м.Києва Підстрелою В.П. та викладених в Акті № _____ від 11.10.2010 року., маю наступні зауваження:

1. Перевіркою встановлено неналежне ведення обліку доходів та витрат (неведення графи „Витрати на виробництво продукції” в Книзі обліку доходів та витрат № 17-120/4213 від 24.09.2001 р.), що є порушенням вимог ст.4 Указу Президента про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” від 03.07.1998 р. №727/98 зі змінами та доповненнями.

Форма діючої Книги обліку доходів та витрат передбачена додатком № 10 до Інструкцієї про оподаткування доходів фізичних осіб від занять підприємницькою діяльністю, затвердженої наказом Головної державної податкової інспекції України від 21 квітня 1993 року № 12 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 09 червня 1993 року за № 64. При цьому для підприємця, що знаходиться на спрощеній системі оподаткування, обов’язковому заповненню підлягають лише графи «період обліку», «витрати на виробництво продукції», «сума виручки (доходу)», «чистий доход». Та сама інструкція вказує, що витрати мають бути документально підтверджені, а документально непідтверджені витрати не враховуються.

За відсутності документально підтверджених витрат, що мало місце в процесі веденні мною підприємницької діяльності (товар купувався на оптовому ринку), ведення графи „витрати на виробництво продукції” унеможливлюється.

2. Також перевіркою встановлено, що в порушення вимог п.12 ст.№ Закону України „Про застосуваня реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” від 06.07.1995 р. за № 265/95-ВР зі змінами та доповненнями, суб’єкт підприємницької діяльності-фізична особа _______ не забезпечила ведення обліку товарних запасів в порядку, встановленому законодавством.
Частиною третьою ст.6 Указу Президента про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” від 03.07.1998 р. №727/98 зі змінами та доповненнями визначено, що суб’єкти підприємницької діяльності-фізичні особи - платники єдиного податку мають право не застосовувати електронні контрольно-касові апарати для проведення розрахунків зі споживачами.
В свою чергу, преамбулою Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі — Закон) встановлено, що цей Закон визначає правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.
Згідно з статтею 6 Закону облік товарних запасів фізичною особою — суб’єктом підприємницької діяльності ведеться у порядку, визначеному чинним законодавством, а юридичною особою (її філією, відділенням, іншим відокремленим підрозділом) — у порядку, визначеному відповідним національним положенням (стандартом) бухгалтерського обліку. Облік ведеться з урахуванням особливостей, встановлених для суб’єктів малого підприємництва. Обов’язок із ведення обліку товарних запасів не застосовується до осіб, які відповідно до законодавства оподатковуються за правилами, що не передбачають ведення обліку придбаних або проданих товарів.
При цьому, відповідно до пункту 6 статті 9 вказаного Закону реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при продажу товарів (наданні послуг) суб’єктами підприємницької діяльності-фізичними особами, оподаткування доходів яких здійснюється відповідно до законодавства з питань оподаткування суб’єктів малого підприємництва (в тому числі шляхом отримання свідоцтва про сплату єдиного податку), якщо такі суб’єкти не здійснюють продаж підакцизних товарів (крім пива на розлив), за умови ведення такими особам книг обліку доходів і витрат у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України за поданням державного органу, уповноваженого провадити державну регуляторну політику
Пунктом 8 Порядку видачі Свідоцтва про сплату єдиного податку, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 29 жовтня 1999 року № 599, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 2 листопада 1999 року за № 752/4045, встановлено, що для визначення результатів власної підприємницької діяльності на підставі хронологічного відображення здійснених господарських і фінансових операцій платник єдиного податку веде Книгу обліку доходів і витрат згідно із додатком № 10 до Інструкції про прибутковий податок з громадян, затвердженої наказом Головної державної податкової інспекції України від 21 квітня 1993 року № 12 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 09 червня 1993 року за № 64. При цьому обов’язковому заповненню підлягають лише графи «період обліку», «витрати на виробництво продукції», «сума виручки (доходу)», «чистий доход».

Форма Книги обліку доходів і витрат затверджена вищевказаним наказом не передбачає ведення обліку товарних запасів. Отже, виявлене перевіркою „не забезпечене мною ведення обліку товарних запасів, у порядку, встановленому законодавством” не можна вважати чинним.

Прошу врахувати дані зауваження при прийнятті Рішення щодо результатів перевірки моєї підприємницької діяльності."

Сегодня на руки получили само РІШЕННЯ про застосування штрафних санкцій.
"На підставі перевірки ... встановлено порушення ст.3 п.12 Закону Україні "Про застосування реєстраторів озрахункових операцій..." №265/95ВР, а именно:

"Стаття 3. Суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють
розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі
(із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо)
при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі,
громадського харчування та послуг зобов'язані:
12) вести у порядку, встановленому законодавством, облік
товарних запасів на складах та/або за місцем їх реалізації,
здійснювати продаж лише тих товарів, які відображені в такому
обліку, за винятком продажу товарів особами, які відповідно до
законодавства оподатковуються за правилами, що не передбачають
ведення обліку обсягів реалізованих товарів (наданих послуг);
( Пункт 12 статті 3 в редакції Закону N 2156-III ( 2156-14 ) від
21.12.2000 - набуває чинності з 01.01.2001 )"

и согласно ст.20 вішеуказанного Закона с предпринимателя в 10-ти дневный срок намерені взыскать...
вы сидите, я надеюсь?
ОДИН МИЛЛИОН СЕМЬСОТ ШЕСТЬ ТЫСЯЧ гривен

Понятное дело, пишем оскарження в Налоговую инспекцию г.Киева, но они явно отправят в суд.

ВОПРОС: посоветуйте, может, стоит ещё куда бы то ни было обратиться?
может, у кого-нибудь ещё какие-то мысли по этому поводу есть?

Ситуация нелепа до невозможности. Это же ВСЕХ единщиков по данной схеме прижать и доить ещё 3 года можно.

В общем: ХЕЛП МИ, ПЛИЗ!!!
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
ppen
сообщение 25.10.2010, 17:18
Сообщение #2


Пользователь
**

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 126
Регистрация: 26-June 10
Пользователь №: 23923Аналогичное:
http://www.chp.com.ua/forums/index.php?showtopic=12491

Нифига себе, это ж нацелились реально на
1700000 единщиков * 2000000 грн= это ж сколько будет?!!!
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
Sluggy
сообщение 25.10.2010, 17:23
Сообщение #3


Новичок
*

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 14
Регистрация: 25-October 10
Пользователь №: 25070[quote name='ppen' date='Oct 25 2010, 06:18 PM' post='60697']
Аналогичное:
http://www.chp.com.ua/forums/index.php?showtopic=12491

спасибо за ссылку на соратника по несчастью
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
shvili4ka
сообщение 26.10.2010, 11:17
Сообщение #4


Новичок
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Регистрация: 14-October 10
Пользователь №: 24874что Это????????я в шоке.... что эе за беспредел то??? и как с этим бороться???
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
Nickolas
сообщение 27.10.2010, 08:31
Сообщение #5


Новичок
*

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 17
Регистрация: 3-June 08
Пользователь №: 6774Можно еще в СБУ и прокуратуру накатать заяву по поводу "использование служебного положения" не по назначению. ТУт явно развод на бабки в крупных размерах. Если не посадят то по нервам поездят прилично.

Более того - так же следует накатать Бродскому в блог с именами и фамилиями штрафовавших.
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
tanay
сообщение 27.10.2010, 08:53
Сообщение #6


Старожил
*****

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 1117
Регистрация: 12-October 10
Пользователь №: 24842ОДИН МИЛЛИОН СЕМЬСОТ ШЕСТЬ ТЫСЯЧ гривен!!!!!!
Капец, я такие деньги видела в своей жизни только 1 раз и то по телевизору! Даже если продать все мое имущество и меня в рабство таких денег не выйдет...


--------------------
«Я вся такая внезапная, такая противоречивая…» (с)
"Поверьте, я - воплощение доброты, просто на метле быстрее." (с)
"Боже, какая я старая, я еще помню порядочных людей" (с)
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
ЛюбовьZ
сообщение 27.10.2010, 10:02
Сообщение #7


Новичок
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Регистрация: 27-October 10
Пользователь №: 25092Я не веду данную тетрадь, ввиду того , что считаю ее нецелесообразной. Во-первых летом в разгар сезона (у меня экскурсионка по Крыму, и торговля сувенирами) я домой "приползаю" к 12 ночи, а утром с половины шестого уже на ногах. Когда я должна вести эту тетрадь? Потом, бывает и возврат билетов, отмена экскурсий. А с сувениркой вообще тра-та-та. Бой, кражи прямо у тебя на глазах. Когда поймаешь, а когда и не замечаешь, что украли. Я не говорю уже о браке, которого тьму выбрасываешь. И как вести эту тетрадь доходов и расходов понятия не имею. И вообще - это полная профанация, и введена она для того, что бы была возможность для штрафных санкция, как и в вашем случае. От этой глупости никто не застрахован. Правду гласит народная мудрость: от тюрьмы и от сумы не зарекайся. Я думаю, сами налоговики того же мнения, что книга наша пресловутая - есть бред сивой кобылы (извините).
Да уж, судя по последним события в малом и среднем бизнесе мы уже им не нужны. Они хорошо стоят на "ножках", и вполне могут в своем мега бизнесе обойтись без нас. Теперь мы им мешаем. И это еще не все рычаги давления на нас, помимо пенсионных доплат, проверок и штрафных санкций (суммы-то откуда такие, жуть. За простого предпринимателя потомки будут до десятого колена рассчитываться). Скоро введут еще какой-нибудь бред. И будут считать, что это по уму. dry.gif
Интересно, что в голове инспектора, которая насчитала такую сумму штрафа??? Полный бред... Отольются кошке мышкины слезки...
И не боятся люди проклятий человеческих... sad.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
TAXES-REDUCE
сообщение 27.10.2010, 14:19
Сообщение #8


Старожил
*****

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 986
Регистрация: 5-June 09
Пользователь №: 8835Цитата(Sluggy @ Oct 25 2010, 06:09 PM) *
Доброго времени суток.

Я закрываю единщика в Днепровском р-не г.Киева. В виду того, что в книге №10 графа "расходы" не велась, при составлении Акта проверки налоговики сослались на ст.3 п.12 Закона Украины "Про застосування реєстраторів..." №265/95ВР и пригрозили штрафом согласно ст.20 того же закона.

Подала в налоговую ЗАУВАЖЕННЯ, текст прилагаю:
"ЗАУВАЖЕННЯ
до Акту про результати позапланової виїзної перевірки дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства суб’єкта підприємницької діяльності-фізичної особи ___________ (ідентифікаційний номер __________) за період з 01.07.2007 р. по 30.06.2010 р. № ___________
від 11 жовтня 2010 року.

Щодо порушень, встановлених за результатами перевірки дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства суб’єктом підприємницької діяльності-фізичної особи ________, проведеної старшим державним податковим ревізором-інспектором ІІ рангу відділу контрольно-перевірочної роботи фізичних осіб управління оподаткування фізичних осіб ДПІ в Дніпровському районі м.Києва Мещеряковою М.В та та головним державним податковим ревізором-інспектором І рангу відділу контрольно-перевірочної роботи фізичних осіб управління оподаткування фізичних осіб ДПІ в Дніпровському районі м.Києва Підстрелою В.П. та викладених в Акті № _____ від 11.10.2010 року., маю наступні зауваження:

1. Перевіркою встановлено неналежне ведення обліку доходів та витрат (неведення графи „Витрати на виробництво продукції” в Книзі обліку доходів та витрат № 17-120/4213 від 24.09.2001 р.), що є порушенням вимог ст.4 Указу Президента про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” від 03.07.1998 р. №727/98 зі змінами та доповненнями.

Форма діючої Книги обліку доходів та витрат передбачена додатком № 10 до Інструкцієї про оподаткування доходів фізичних осіб від занять підприємницькою діяльністю, затвердженої наказом Головної державної податкової інспекції України від 21 квітня 1993 року № 12 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 09 червня 1993 року за № 64. При цьому для підприємця, що знаходиться на спрощеній системі оподаткування, обов’язковому заповненню підлягають лише графи «період обліку», «витрати на виробництво продукції», «сума виручки (доходу)», «чистий доход». Та сама інструкція вказує, що витрати мають бути документально підтверджені, а документально непідтверджені витрати не враховуються.

За відсутності документально підтверджених витрат, що мало місце в процесі веденні мною підприємницької діяльності (товар купувався на оптовому ринку), ведення графи „витрати на виробництво продукції” унеможливлюється.

2. Також перевіркою встановлено, що в порушення вимог п.12 ст.№ Закону України „Про застосуваня реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” від 06.07.1995 р. за № 265/95-ВР зі змінами та доповненнями, суб’єкт підприємницької діяльності-фізична особа _______ не забезпечила ведення обліку товарних запасів в порядку, встановленому законодавством.
Частиною третьою ст.6 Указу Президента про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” від 03.07.1998 р. №727/98 зі змінами та доповненнями визначено, що суб’єкти підприємницької діяльності-фізичні особи - платники єдиного податку мають право не застосовувати електронні контрольно-касові апарати для проведення розрахунків зі споживачами.
В свою чергу, преамбулою Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі — Закон) встановлено, що цей Закон визначає правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.
Згідно з статтею 6 Закону облік товарних запасів фізичною особою — суб’єктом підприємницької діяльності ведеться у порядку, визначеному чинним законодавством, а юридичною особою (її філією, відділенням, іншим відокремленим підрозділом) — у порядку, визначеному відповідним національним положенням (стандартом) бухгалтерського обліку. Облік ведеться з урахуванням особливостей, встановлених для суб’єктів малого підприємництва. Обов’язок із ведення обліку товарних запасів не застосовується до осіб, які відповідно до законодавства оподатковуються за правилами, що не передбачають ведення обліку придбаних або проданих товарів.
При цьому, відповідно до пункту 6 статті 9 вказаного Закону реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при продажу товарів (наданні послуг) суб’єктами підприємницької діяльності-фізичними особами, оподаткування доходів яких здійснюється відповідно до законодавства з питань оподаткування суб’єктів малого підприємництва (в тому числі шляхом отримання свідоцтва про сплату єдиного податку), якщо такі суб’єкти не здійснюють продаж підакцизних товарів (крім пива на розлив), за умови ведення такими особам книг обліку доходів і витрат у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України за поданням державного органу, уповноваженого провадити державну регуляторну політику
Пунктом 8 Порядку видачі Свідоцтва про сплату єдиного податку, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 29 жовтня 1999 року № 599, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 2 листопада 1999 року за № 752/4045, встановлено, що для визначення результатів власної підприємницької діяльності на підставі хронологічного відображення здійснених господарських і фінансових операцій платник єдиного податку веде Книгу обліку доходів і витрат згідно із додатком № 10 до Інструкції про прибутковий податок з громадян, затвердженої наказом Головної державної податкової інспекції України від 21 квітня 1993 року № 12 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 09 червня 1993 року за № 64. При цьому обов’язковому заповненню підлягають лише графи «період обліку», «витрати на виробництво продукції», «сума виручки (доходу)», «чистий доход».

Форма Книги обліку доходів і витрат затверджена вищевказаним наказом не передбачає ведення обліку товарних запасів. Отже, виявлене перевіркою „не забезпечене мною ведення обліку товарних запасів, у порядку, встановленому законодавством” не можна вважати чинним.

Прошу врахувати дані зауваження при прийнятті Рішення щодо результатів перевірки моєї підприємницької діяльності."

Сегодня на руки получили само РІШЕННЯ про застосування штрафних санкцій.
"На підставі перевірки ... встановлено порушення ст.3 п.12 Закону Україні "Про застосування реєстраторів озрахункових операцій..." №265/95ВР, а именно:

"Стаття 3. Суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють
розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі
(із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо)
при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі,
громадського харчування та послуг зобов'язані:
12) вести у порядку, встановленому законодавством, облік
товарних запасів на складах та/або за місцем їх реалізації,
здійснювати продаж лише тих товарів, які відображені в такому
обліку, за винятком продажу товарів особами, які відповідно до
законодавства оподатковуються за правилами, що не передбачають
ведення обліку обсягів реалізованих товарів (наданих послуг);
( Пункт 12 статті 3 в редакції Закону N 2156-III ( 2156-14 ) від
21.12.2000 - набуває чинності з 01.01.2001 )"

и согласно ст.20 вішеуказанного Закона с предпринимателя в 10-ти дневный срок намерені взыскать...
вы сидите, я надеюсь?
ОДИН МИЛЛИОН СЕМЬСОТ ШЕСТЬ ТЫСЯЧ гривен

Понятное дело, пишем оскарження в Налоговую инспекцию г.Киева, но они явно отправят в суд.

ВОПРОС: посоветуйте, может, стоит ещё куда бы то ни было обратиться?
может, у кого-нибудь ещё какие-то мысли по этому поводу есть?

Ситуация нелепа до невозможности. Это же ВСЕХ единщиков по данной схеме прижать и доить ещё 3 года можно.

В общсем: ХЕЛП МИ, ПЛИЗ!!!

Це війна.
А на війні, як на війні.

Анархію в сфері оподаткування створили саме податківці і лише податківці.
Хай вони за неї і відповідають.
А ми будемо буквоїдами.

Книга обліку доходів і витрат згідно із додатком № 10 до Інструкції про прибутковий податок з громадян, затверджена наказом Головної державної податкової інспекції України від 21 квітня 1993 року № 12 та зареєстрована в Міністерстві юстиції України 09 червня 1993 року за № 64, не містить графи "расходы", тобто "витрати", не містить графи "валові витрати", вона містить графу "Витрати на виробництво продукції", про що сказано і в наказі ДПА №599. А це вже економічний термін, і, якщо згідно якогось закону він має інше значення, про це обовязково повинно бути сказано в цьому законі.
В торговельній діяльності витрати на виробництво продукції - це витрати обігу. Витрати обігу не включають вартість проданого товару, тому у платника податків немає підстав включати вартість проданого товару у графу з такою назвою. Якщо податківці мали на увазі щось інше, то це потрібно було оформити у відповідних НПА.
Для записів станом на сьогоднішній день поїзд пішов.
ТУУ-ТУУУУ laugh.gif

Платники загальної системи оподаткування, які здійснюють торговельну діяльність, повинні це враховувати при обчисленні чистого доходу.
Це може бути додаткова графа в книзі, або цю вартість прийдеться враховувати лише в деклараціях.
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
Sluggy
сообщение 27.10.2010, 17:04
Сообщение #9


Новичок
*

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 14
Регистрация: 25-October 10
Пользователь №: 25070Це війна.
А на війні, як на війні.

Анархію в сфері оподаткування створили саме податківці і лише податківці.
Хай вони за неї і відповідають.
А ми будемо буквоїдами.


"Буквоеды" это чудно, но не спасает данную ситуацию. Все согпасны с тем, что ситуация бредовая, но браться за представление дела в суде никто не хочет. Теоретически, можно было бы дать на лапу в налоговой на этапе подготовки акта о проверке, но ситуативно невообразимо сложно убедить предпринимателя расстаться с некоторой приличной суммой денег якобы для предотвращения гипотетической возможности штрафа, о котором до факта его выставления всевозможные консультанты скажут, что он невозможен. Вот и не дали.
Выход только в судебном разбирательстве, но скажите честно, у кого есть свободные тысячи на адвоката, а также время и лишние нервы?
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
Sluggy
сообщение 27.10.2010, 17:06
Сообщение #10


Новичок
*

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 14
Регистрация: 25-October 10
Пользователь №: 25070Цитата(Nickolas @ Oct 27 2010, 09:31 AM) *
Можно еще в СБУ и прокуратуру накатать заяву по поводу "использование служебного положения" не по назначению. ТУт явно развод на бабки в крупных размерах. Если не посадят то по нервам поездят прилично.

Более того - так же следует накатать Бродскому в блог с именами и фамилиями штрафовавших.Да, спасибо, собираемся.
Но т.к. эти процедуры отсрочки не дадут, то только после или параллельно с обращением в суд.
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
Хохлушка
сообщение 27.10.2010, 17:06
Сообщение #11


Старожил
*****

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 5383
Регистрация: 16-January 09
Из: Львов
Пользователь №: 7653Я что-то не понимаю.По- простому за то,что книга вообще не велась ???
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
Sluggy
сообщение 27.10.2010, 17:08
Сообщение #12


Новичок
*

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 14
Регистрация: 25-October 10
Пользователь №: 25070Цитата(Хохлушка @ Oct 27 2010, 06:06 PM) *
Я что-то не понимаю.По- простому за то,что книга вообще не велась ???Нет, книга велась. Графа "витрати" не заполнена.
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
Гость_7133_*
сообщение 27.10.2010, 17:25
Сообщение #13

Гости


Цитата(ЛюбовьZ @ Oct 27 2010, 11:02 AM) *
Интересно, что в голове инспектора, которая насчитала такую сумму штрафа??? Полный бред... Отольются кошке мышкины слезки...
И не боятся люди проклятий человеческих... sad.gif


+ 100%!! mad.gif ph34r.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
Хохлушка
сообщение 27.10.2010, 17:50
Сообщение #14


Старожил
*****

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 5383
Регистрация: 16-January 09
Из: Львов
Пользователь №: 7653Ну и что? Вы вообще не шутите ??? mad.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
Sluggy
сообщение 27.10.2010, 18:13
Сообщение #15


Новичок
*

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 14
Регистрация: 25-October 10
Пользователь №: 25070Цитата(Хохлушка @ Oct 27 2010, 06:50 PM) *
Ну и что? Вы вообще не шутите ??? mad.gifда какое шутите?
у предпринимателя шок на грани нервного срыва!!!!!!!!
хотите отсканированные документы в личку вышлю?
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения

6 страниц V   1 2 3 > » 
Ответить в эту темуОткрыть новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 
Текстовая версия Сейчас: 26th February 2024 - 19:16